kokofek

Jana Petříková

okres Opava

1 4 8 11 12 13 14 následující >>
    • 14.3.2013  11:16

Mám tuto pohádku moc ráda a tak o to větší zklamání.Pěkné 3 D efekty, ale tím to končí.Děj se strašně táhne a připomínal mi filmy z padesátých let.Všichni se spojíme a zvítězíme.Úplný závěr se táhne v americkém stylu "pojďme si o tom popovídat".Nejlíp to vyjadřuje hláška vedle mě sedícího chlapečka"tak už se konečně líbejte!"

• 13.3.2013  17:58
    Smrtící věž (TV film) (1975)

Thriller, který neurazí,ale ani nenadchne.Jestli byl celý děj podle skutečné události tak je dost zvláštní jak pracuje policie v USA.Naprostý chaos ,naprostá neschopnost udělat cokoli smysluplného.Jeden jediný policista sám vše vymyslí a uskuteční.

• 12.3.2013  11:24

Hloupé a naivní dialogy,už v po první vraždě jsem odhadla vraha.Téměř žádné napětí.Hvězdičku dávám jen kvůli slovenským hercům pro které mám slabost.

• 11.3.2013  17:56
    Zámek (TV film) (1997)

Temné a mrazivé až mi byla také zima,ale daleko horší je temnota a bezvýchodnost v lidech.Vůbec mi nevadilo, že film není dokončen,protože si vůbec nějaký konec nedovedu představit.

• 10.3.2013  20:44
    Nehoda (2009)

Zajímavá zápletka i nečekaný závěr,ale mám trochu problém s emočními projevy asiatů, který mi někdy napětí kazí.

• 9.3.2013  13:56
    Sezení (2012)

Film zaměřující se na dosud málo prezentované tabu, sex postižených.Jelikož o tom něco málo vím mohu posoudit, že se podařilo nenásilnou, ale kupodivu otevřenou formou odkrýt pohled na součást jejich života.Helen Hunt si myslím právem nominaci na oskara zasloužila.

• 7.3.2013  11:24

Historické filmy patří k mým oblíbeným a ještě když jej natočí seveřani, tak je to pro mě lahůdka.Zajímavý příběh ještě k tomu pravdivý,takže diváka obohatí i vědomostně.

• 6.3.2013  11:44

Příběh o tom jak ženská naivita a umíněnost dokáže chlapa zničit.Problém je asi v americké výchově,která se hodně liší od té naší,ale vysvětluje postoje a chování .Tento žánr S. Spielbergovi moc sedí škoda, že už se mu nevěnuje.

• 3.3.2013  21:17
    Banditi (2001)

Průměrná zábava,která nijak nenadchne.Vyměnila bych B. Willise, který je pořád stejný a já mu to nevěřím.Cate Blanchett skvělá.

• 3.3.2013  21:10

Typický americký rodinný filmeček, který se chce tvářit odlišně, ale nemá na to.Asi bych ty spratky zastřelila ač jsem velice tolerantní člověk. Nejvíc mě prudí sladký konec.

• 1.3.2013  21:40

Drama ze kterého nemůžete večer spát.Navíc excelentní herecký výkon hlavní představitelky.Ještě více působivé když už sami máte děti.

• 1.3.2013  14:38
    Polski film (2012)

Některé scény geniální osobitý humor, jako celek na mně působí rozpačitě.Ale pro ty jednotlivé bych právě film mohla znovu.

• 26.2.2013  13:29
    Bezva chlap (2010)

Úžasná kombinace humoru,dramatu a kriminálky.Miluju severský humor, který je přirozený, lidský.Je to hlavně tím, že tyto země neovlivňovala katolická církev.Moc jsem se bavila.

• 25.2.2013  15:07

Vcelku napínavý thriller se zajímavě se odvíjejícím dějem,prvky humoru a s koncem, který nečekáte.

• 24.2.2013  13:42

Směsice ode všeho trochu,zklamaly mě souboje,které nemají žádný nový nápad a pro mě jsou příliš zrychlené.Jeremy Renner /ač je pro mě přitažlivý jako chlap/ je příliš nevýrazný.

• 21.2.2013  11:39

Film,který člověka nenechá večer usnout.Aspoň půl hodiny jsem přemýšlela jestli se opravdu autor snažil o pravdivý obraz mládeže žijící v malém městě.Jestli ano tak asi chápu proč se v USA tak často střílí ve školách.Všichni mladí jsou v tomto filmu ujetí,ani jedna postava vám nepřilne k srdci.Kupodivu to nemělo ani sladký americký konec což mi vždycky udělá radost.

• 16.2.2013  12:41

Je to film o lásce ke svobodě, kterou člověk vyměnil za relativně pohodlnější život v civilizaci,kde už svoboda neexistuje.A o to jde obyvatelům Bathtubu dle mého názoru především.A jestli je dětství hlavní představitelky nešťastné toť otázka! Myslím, že v tzv. civilizované společnosti je mnohem víc osamělých dětí, které nemají to štěstí být milovány aspoň jedním z rodičů.

• 15.2.2013  14:42

Od začátku jsem se dobře bavila, asi mám ráda neujasněnou a nevyhraněnou koncepci

• 12.2.2013  13:41

Zatím nejlepší snímek s rasovou problematikou.Režisér nepodsouvá svůj názor ani řešení, k nikomu se nepřiklání a proto přinutí diváka nad vším více přemýšlet.

• 10.2.2013  18:21
    Maniak (2012)

Filmu chybí to co má mít každý thriller,napětí! Chvílemi jsem se nudila.Pár zbytečně naturalistických scén.Začátek nadějný, postupem film ztrácí tempo.

1 4 8 11 12 13 14 následující >>