• Thriller

Sedmero krkavců (2015)

Konečně pohádka dle mého gusta.Vyprávění, je tak opravdové,že budete mít pocit,že sledujete dobrodružný film pro dospělé.Úžasná Martha Issová.

Post Bellum (2009) (TV film)

Ve filmu dominují dlouhé scény,které ale nejsou zpracovány tak,aby zaujaly po celou svou délku.Dílo zachraňují výkony zkušených matadorů,kteří dávají snímku syrovou autentičnost.(V.Cibulková,Igor Bareš,Vladimír Dlouhý)

Americké psycho (2000)

Film,který ukazuje odvrácenou stranu uhlazenosti,ambicioznosti a touze po dokonalosti.Bohužel očekávám,že v každé zemi se skrývají za maskou zdánlivé serioznosti psychopatické osobnosti.Doufejme,že jich není mnoho.

V žáru královské lásky (1990)

Snaha vytvořit něco co tu ještě nebylo,šokovat a provokovat.Bohužel nemusím herectví Viléma Čoka,který je pořád stejný. Možná snad s odstupem času.

Vyletět z hnízda (2008)

Nevím ,ale chybí mi tam opravdovost.Někde v koutku duše je pochybnost.To hledání sama sebe je nepřesvědčivé.Ano, víme ,že žít jako maloměšťáci je asi špatně,ale volnost a nesvázanost je trochu moc hraná.Pro mě.

Rodina je základ státu (2011)

Úžasně svěží v záplavě českých snímků.Přemýšlíte aspoň celý druhý den.Co má vlastně cenu a jestli je tak jednoduché žít šťastně až do smrti.No není.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Už jsem seriál viděla snad 10x,ale nemůžu si pomoct,musím znovu.Pokaždé se těším na zamilovaný a obdivný výraz Josefa Bláhy když uvidí svůj idol,pana profesora Adama Bernaua,jako chlapce.

Lék (1995)

Velmi dojemný snímek,který se jako většina amerických snímků nevyhne sentimentu,ale přesto opravdovostí dětského přátelství dokáže zaujmout.Děti se totiž většinou naučí falši až později.Škoda,že?

Wilsonov (2015)

Když uvidím tak velmi rozdílné hodnocení tak už mě film láká.Je to totiž zárukou, že nepůjde o běžný snímek,který se buď líbí a dojímá všechny,anebo se nelíbí všem.Mám ráda komedie,které mají typ humoru založený na znalostech dějin ,literatury a umění.Je jasné, že se takovému filmu nemůže zasmát každý.Taky je fajn, že můžete film vidět opakovaně a jelikož všechny hlášky nepoberete napoprvé užít si to znovu.

Everest (2015)

Film,který je třeba vidět na velkém plátně.Lépe se tak ponoříte do pocitu chladu a namáhavého výstupu.Lépe tak vnímáte osudovou krásu velehor a na konci se dostaví hřejivý pocit,že jste v teple a pohodlí a pomyslíte si ,tak to asi zkoušet nechci.Po kině přijedete domů a přečtete si zprávu , že v Tatrách opět někdo zahynul!