• Thriller

Ďábel (2020)

Opět jeden z filmů,který nemá předvídatelný scénář a to miluju! K tomu hodně dobré herecké výkony a bavíte se dobře.

Corpus Christi (2019)

Polský Farářův konec.Jiný přístup k náboženství než u nás což je o Polácích známo.

P.K. (2014)

No, musím dát nejvyšší hodnocení.Když jsem se v Indii dívala na televizi tak to co tam dávají se nedá s tímto filmem vůbec porovnat.Proto jsem nadšená,že indičtí režiséři taky umí něco jiného .Navíc jsem se bavila a i poznala některá místa v Novém Delhi.No i slza ukápla.Vřele Indii doporučuji.No jo až se tam bude moct jet samozřejmě.

Bába z ledu (2017)

Všichni máme svá tajemství,svá přání, své strádání,své potlačené tužby.Což to všechno ponořit do ledové vody.Do té očistné ledové vody.Dobrý nápad.

Herec (2020) (seriál)

Opět po dlouhé době talent typu Rudolf Hrušínský.Byla jsem herectvím Jana Ciny ohromena a zárověň si jej vychutnala . Klobouk dolů.

Šarlatán (2020)

Člověk potřebuje naději a ubezpečení pomoci.Bylinky jsou berličkou a používaly je naši předkové.Jsou dodnes součástí téměř všech léků.Ale lidí,kteří vám dokážou dát naději a vzbudit tak naše uzdravení zevnitř je málo.Chybí pořád.Medicína dnes umí udržovat při životě ,ale né vždy vyléčit.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Miloň Čepelka jako máma - můžu vidět pořád. Lepší než Dustin Hoffman.

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Miluju tento humor a mohu jej poslouchat neustále.Viděla jsem všechny a tuto mám hodně ráda.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Sledovat Leonarda DiCapria a Breda Pitta v této jízdě je jako užívat si mejdan snů u kterého si přejete aby nikdy neskončil!