• Thriller

Nit z přízraků (2017)

Všechno už tady bylo napsáno a tak jen prosté :"Danieli nekonči ještě!"

O těle a duši (2017)

Všichni toužíme po lásce a vztahu.Jsme živočišný druh,který to má geneticky předurčeno.Někteří z nás to však mají složitější.Filmová lahůdka,moc jsem si to užila.

Ozark (2017) (seriál)

Spokojenost. Seriál,který se zdánlivě podobá perníkovému tátovi. Ale je to akce celé rodiny a to přináší nové a jiné momenty. Opět temné stránky ,které údajně dřímají v každém z nás. No věřila bych tomu. Člověk je složitá bytost,která má bohužel mnoho společných vlastností se zvířaty.

Pěkně blbě (2017)

Já nevím,když já tu romantiku nemusím! Mám ji raději v životě.Ve filmu se chci dojmout a někdy rozveselit a rozesmutnit a taky hodně přemýšlet! Ani jedno tam pro mě nebylo.Taková romantika po indicku.

Po strništi bos (2017)

Film na mě působí tak, jak podle mě působit má.Jako vzpomínky osmiletého kluka i s jeho pohledem na události doby.Dítě vnímá svět kolem sebe vždycky svými pocity ,které v něm události vyvolaly.Je mu celkem jedno jak důležité události jsou to z hlediska historie.

První republika - Série 2 (2017) (série)

Děti jsou dospělé a mají své názory.Opět se vyšetřuje zločin,rodina prostě nemá klid. Některé postavy jsou pro mě bezbarvé a bez emocí.Třeba Eliška.Děj se příliš táhne.

Přání k mání (2017)

Jsem z toho trochu v rozpacích.Poetické a hravé mi to zrovna nepřipadalo.Spíš splácané i přeplácané.Taky mě při vyhrocených situacích rušila hudba.Byla jako z jiného filmu.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Ještě mám husí kůži.Jak vizionářské.Umím si představit,že lidstvo by dokázalo takový režim stvořit.Bohužel.Některé prvky již známe i v dnešním světě.No a stačí to jenom šikovně stmelit.No a pořád mám husí kůži.

Rebel v žitě (2017)

Knihu "Kdo chytá v žitě" vnímáte podle toho kolik je vám právě let při jejím čtení. Možná,že za 30 let by se na ni díval jinak i její autor. Její napsání mu pomohlo v těžkých chvílích,které si ani neumíme představit. Proto už dle mého názoru nechtěl dál vydávat. Měl strach , že si za svým dílem za pár let nebude stát.