• Thriller

Brestská pevnost (2010)

Historie ,kterou mám ráda byla lidem mé generace zkreslována. A to tak natolik výrazně,že události kolem druhé světové války jsme díky neuvěřitelnému množství propagandistických filmů vnímali jako těžko uvěřitelné až směšné.Mělo to přesně opačný účinek.Postupně se proto snažím dozvědět co nejvíce dostupných seriozních informací a také pochopit myšlení lidí,kteří tyto události prožívali.Myslím si,že to co ve filmu vypadá jako patos je jen výchova,která v tehdejším Sovětském Svazu byla všeobecně známa.Na druhé straně být zajat bylo pro stranu a vládu totožné se zradou. Zkrátka stalinistická výchova nutila lidi upřednostňovat komunistické ideály před cenou života.Proto nakonec za cenu nesmírných obětí na životech,který pro Stalina nic neznamenaly válku vyhráli.Doufám,že jestli existuje peklo tak tam Stalin trpí. Díky za typ Sarkasticovi.

Dešťová víla (2010)

Vice Kerekes více sedí ty sexy polohy hraní.To chudé obyčejné děvče je málo uvěřitelné!!

Experiment (2010)

Co všechno se v nás skrývá?Možná to o sobě ani sami nevíme.Některé vlastnosti jsou potlačeny a vyplavou na povrch až pod vlivem určitého tlaku kladeného na člověka.Jsme opravdu na vrcholu evolučního vývoje?Adrien Brody tvrdí, že s tím můžeme něco dělat.Doufám ,že má pravdu.

Chuligáni (2010)

Film o tom jak těžko se člověk vymaní z předem určeného osudu daného sociálními poměry ve kterých vyroste.Protože jak říká ruský psycholog Vladimír Levi jen velmi silný jedinec obstojí ve špatné společnosti.

Jako bych tam nebyla (2010)

Nevím jestli vůbec můžou pochopit muži pocity ženy,dívky v tomto snímku.A to nemyslím ve zlém.Pocity ženy po porodu nechtěného dítěte nemůžou pochopit.

Kid (2010)

Tak jak se píše v úvodu srdcervoucí a inspirující příběh.Bohužel v posledních 10 minutách filmu se najednou děj pro mě zcela nesmyslně zrychlí a zkazí tak dojem z celého filmu.Škoda.

Krycí jméno Krtek (2010)

Zase jeden z filmů,kdy před spaním přemýšlím .Ani u nás jsme se nedokázali vypořádat s minulostí.Nikdo neukázal a neobvinil lidi ,kteří pod vlivem zrůdné ideologie nutili své spoluobčany dělat věci ,které by nikdy nedělali,kdyby nemilovali své blízké.

Les Amants naufragés (2010) (TV film)

Když milujeme tak žárlíme.Překračuje -li žárlivost únosnou mez stává se chorobou na kterou není lék a tento vztah končí většinou katastrofou.

Malý dům (2010) (TV film)

Moc se mi líbil závěr filmu, asi bych to udělala s chutí taky.

Perníkový táta - Série 3 (2010) (série)

Jsem nadšená i z této série,která má pořád skvělé tempo. Někomu se můžou zdát některé scény konverzačního typu zbytečné,ale já si to v žádném případě nemyslím. Vývoj hlavní postavy je neskutečný nebo se spíše může zdát neskutečný, ale já si myslím,že bohužel všichni máme v sobě to horší já.