• Thriller

Koruna - Série 5 (2022) (série)

Přes kriticky znějící recenze hodnotím kladně. Fikce v příbězích mi nevadí. Ani dokument často nemusí odrážet pravdu. Manželství je vždy jedno velké dobrodružství a většina do něj vstupuje s očekáváním co dostane. A když to očekávají oba, tak zcela jasně nemůže dojít ke shodě. Navíc sejdou -li se dva jedinci,kteří v dětství neobdrželi dostatek lásky zákonitě nemají co dávat.

Ledviny bez viny (2022) (TV film)

Párkrát jsem se zasmála,ale při čekání co z toho vyleze už mi do smíchu nebylo. Nevylezlo nic. NIC.

Marie Antoinetta (2022) (seriál)

Historické nepřesnosti nechme stranou. Mladinká dívka provdána do cizí země s nulovými zkušenostmi života. Tak nějak si to představuji. A to jsou fakta. Byla mladá? Byla. Byla nezkušená? Byla. A ten zbytek je dle mého názoru jen názorem lidí,kteří zapisovali události. Jsou přesné? Nevíme. Ale emoční postoj této postavy je zřejmý a byl by podobný u každého z nás. Nádherná Emilia se s tím popasovala velmi dobře.

Mimořádná událost (2022)

Veliké nadšení. Mám ráda tento druh humoru,místy typicky českého,který navíc vychází z většinového chování široké populace. Ano to jsme z velké části my.

Mozaika lží (2022) (seriál)

Zábava na dlouhé deštivé večery. Začátek akční a slibující,po té se to trochu zadrhává a ztrácí šmrnc.

Na západní frontě klid (2022)

Snaha přiblížit atmosféru zákopové války,která dle mého názoru nevyšla naprázdno. Neměla jsem možnost promluvit s mým dědečkem,který se z této války vrátil a dle mého tatínka o ní nikdy nemluvil. Asi to bylo velmi traumatizující když po návratu vypsal sebe i celou svou rodinu z katolické církve. Děti,které se narodili po této válce již nenechal pokřtít.

Nejdelší noc (2022) (seriál)

Jedna napínavá noc,ale bez světla na konci tunelu či spíše rozuzlení na konci. Až na konci mi došlo,že je to prostě španělský styl. Skončit prakticky uprostřed děje.

Ozark - Season 4 (2022) (série)

Překvapivě čtvrtá řada udrží tempo i napětí.