Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Čtyři hvězdy. Pokud se krize středního věku léčí tím, že všechno kolem sebe rozmlátíte tak dobrý. Konec nebyl moc komediální. Naštvání z Travesty. Ne není to legrace. Je to násilím vnucovaná ideologie.

Zbožňovaný (2021) odpad!

Kdo se může smát chlapovi po mrtvici?

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Zapadá to do současného kontextu. Kolik bělochů bude v Bidenově vládě?

Enola Holmesová (2020)

Feministicko, multikulturně neomarxistická stolice. Hrubé pokrokové znásilnění A.C. Doyla. Už se těším jak budou filmy o Janu Žižkovi genderově a etnicky vyvážené. Kam se hrabe sorela. Roztahané, chaotické. Dvě hvězdy za svěží výkon hlavní představitelky a výpravu.

Havel (2020) odpad!

Měla to být oslava a zlidštění génia, morálního majáku a svědomí lidstva, ale  bylo to ubohé jako realita sama. Jak řekl v ČT proamerický a velmi vlivný bývalý diplomat Petr Kolář: "To že nemáte silnou osobnost nevadí. Ta se dá snadno mediálně vyrobit."

Krajina ve stínu (2020) odpad!

"Pravdivý příběh" o tom jak zlí Češi ubližovali hodným Němcům. Pane Slámo příště prosím něco o hodných dozorcích v Osvětimi. Chápe někdo tu potřebu "intelektuálů" omlouvat se a sebemrskat?

Nechte je všechny mluvit (2020)

Stále jsem nedokázal vyjádřit v čem spočívá problém tohoto filmu. Proč je tak divný, užvaněný, afektovaný, pozérský a plný banalit. Pak jsem to pochopil. Režisér je artový intelektuál a scénáristka je spisovatelka vztahových románů. Starší kamarádky celý film cukrují aby na konci vyšly najevo všechny vztahové obludnosti a vzájemné podrazy. Co si od toho režisér sliboval? P.S. Mám pocit, že  podle tohoto filmu natočil Woody Allen Hollywood v koncích :-).

Severní Marseilles (2020)

Povinný film pro všechny multikulturní levičáky paní Šojdrovou, Rozoumka, Rumla a spol. Co to prohlašují kandidáti na francouzského prezidenta v roce 2022? Přišel čas vyčistit některé čtvrti, pronásledovat vůdce gangů, otrapy, zločince, dealery? Kolik tisíc zločinců, dealerů chtějí vyčistit? Konec filmu připomíná film Vyšetřování skončilo, zapomeňte. Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Asi jako když Orbán Viktor postavil plot aby zabránil migrační krizi.  Wir schaffen das! Ať žije Evropská unie!

Ted Lasso (2020) (seriál)

Velké nadšení. Po dlouhé době se bavím. Tohle je přivrácená strana USA. Zbytek nestojí za nic.

Země imigrantů (2020) (seriál) odpad!

Sluníčkářský odpad uvedený před prezidentskými volbami.