Sedm statečných (2016)

Tak to by šlo, původní Sedm statečných je pro mě snadno zapomenutelný western ze 60. let. Tohle se povedlo, žánr je téměř mrtvý ale občas se něco vydaří a tenhle "remake" k tomu patří. Jako skoro vždy musím souhlasit s Elmariachim a hlavně Figuskem. Postava "Sama Worthingtona" :-D je výborná a skvěle zahraná. Ano, já si myslel celou dobu že Chris Pratt je Sam Worthington. TVL vždyť ty dva jsou jak dvojčata :-D

Pan Church (2016)

Eddie Murphy v pro něj netypické úloze. Nutno podotknout že mu to jde. Moc hezký příběh, furt jsem se nemohl zbavit pocitu že se něco stane. Ale ono se toho zase tolik nestane, kromě toho co čeká na každého z nás bez vyjímky. Přesto film nenudí, jen užíváte rodinné drama, i když nijak dramatické. Samé protiklady co? Ale já z toho mám takové pocity, přesto se mi film líbil :-) 80%

Pustina (2016) (seriál)

Skvělý seriál, překvapivě na českou tvorbu, která mě nebaví. Známé záběry z našeho okresu. Depresivní děj. Skvělé postavy, skvělé výkony. Naštěstí, se nerozjela pasáž s nějakým těžebním spiknutím. Díky bohu.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Tak trochu animovaná policejní akademie. kriminální zápletka, ne extra složitá aby děti byli v obraze, na druhou stranu klub nudistů? Vážně?

Angry Birds ve filmu (2016)

Děj logicky předvídatelný, hezky animované. Ale souhlasím že se z toho dalo vyždímat víc. Hlavně z vazouna. První polovina je zábavnější

Tajný život mazlíčků (2016)

Zajímavě zpracované, kluka to baví a to je to nejdůležítější. "Táto MYŠ, tytyty" :-D Myš je ten bílej zlotřilej králík

Jízda švárů (2014)

Mě na rozdíl od velké části diváků nevadí ty uřvaní užvanění černoši. Začal to asi Eddie Murphy a úspěšně se toho chytili a pokračovali Chrisové Rock a Tucker, nebo dnes Kevin Hart. Jenže ta postava tady je taková nemastná neslaná. Celkově Švárové nepřinesou nic moc velkýho. Nijak zvlášť vás ani nepobaví ani nenas****. Ice Cube tuhle polohu umí, ale je otázka jestli někdy předvedl nějakou jinou. Průměr, dvojku si pustím, ze zvědavosti. 50%

V hlavě (2015)

S animáky se roztrhl pytel, dřív nebylo tolik, dle mého je odstartoval Shrek. Nebo novou éru animáků určitě. Kluk na to vydržel koukat bez cupitání, čučel s otevřenou pusou, to se u 28 měsíčního dítěte cení :-)

Já, pomsta (2016)

Seagal má určitě radost, netočí takové nesmysli jen on. Docela jsem se na tenhle film těšil, leč milionkrát omleté klišé o zabití manželky, já pomsty v těchhle filmech miluju. Než jsem to viděl tak nějak jsem čekal něco ve stylu 96 hodin, možná Přání smrti, spíš v tom smyslu , stárnoucí herec- akční film. Ale Liam je jiná kategorie, herec kterej si jen tak odskočil k akci, jako brigádku a udělal z toho nečekaně stamilionovou sérii. Travoltovi jsem nevěřil ani jednu polohu, truchlící manžel? A kdy? Pobíhal si tam, někoho zmlátil, dokázal se smát aby pak byli srdceryvné záběry do jeho vzpomínek, který jsem mu k předešlému taky nevěřil. To že se z něj vyklubal jakýsi bývalý agent či co ani komentovat nebudu. Chladnokrevnou mašinu bez citů která jde po pomstě nezvládnul taky. Těžko posoudit jestli je to vina jeho, scénáristy nebo režiséra. Film je prostě zbytečný céčko, s blbými dialogy, špatnými herci a nic moc akcí. 20%

Likvidátoři (2016)

Celý film se mi honilo v hlavě jaká je škoda že se na podobný filmy nedá víc peněz. Není to ale vůbec špatné, když na tom nebudete hledat zbytečné chyby a podobně a jen se uvelebíte a užijete jakýs takýs děj a k tomu tradičně skvělé Adkinsovo bitky. Dostává i slušně zabrat :-) 60% proč ne?