Manhunt (2017) (seriál)

Skvělé natočený seriál...podle skutečné události, kdy k pátrání a dopadení teroristy posloužila poprvé v historii analýza písma. Dobré herecké výkony, překvapivě i u Sama W. Něco jako Dobrodružství kriminalistiky, ale samozřejmě na jiném filmařském levelu.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Zbytečný film...co naplat, že se Charlize T. snaží, ale děj je řídký a nudný. Zajímavější by asi byl dokument z natáčení, zejména bojových scén.

Neruda (2016)

Na dalšího Larraína jsme se těšil...sice natočil další portrét, tentokrát chilského básníka a komunisty opět po svém, ale ta kombinace dramatu, poezie a surreálna mi tam neseděla. Příliš sebestředné, nadsazené a místy nezáživné.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Hrozná nuda... a přestože Lucas kopíroval i tenhle francouzský comics, je to xtá kopie něčeho, co už jsme viděli.

Moje sestřenice Rachel (2017)

Nevyužitý potenciál knižní předlohy...která je výborná, ale to by musel natočit někdo zručnější.

Baby Driver (2017)

Podle mě nejlepší filmařský popkorn letošního roku...škoda, že na konci chybí nějaká temperamentnější akce. Soundtrack par excellence.

Koruna (2016) (seriál)

Přestože království v UK je dosti velký anachronismus... a ohromné náklady na provoz královské rodiny zdá se ještě mnozí akceptují, seriál je prvotřídní filmařská záležitost, zejména pro mě neznámá Claire F. je skvělá a přeci jenom i přes to, že jsme v Londýně nějakou dobu bydlel, a královská rodina zaujímá přední stránky novin bez ohledu na to, co se děje ve světě, poopravil jsem si svůj názor k lepšímu na nejdéle sloužící panovnici v dějinách.

Hříšnice (2017) (seriál)

Tento seriál slibuje více než dostanete...Ukázka toho, jak se první atmosférická polovina seriálu slibující zajímavou pointu zhoupne s přibývajícími díly do běžné detektivky, která nemá v závěru už co nabídnout. Pořád ale dosti nadprůměrné.

Jedna noc (2016) (seriál)

Skvělé krimi...aneb jak se dostat během jedné noci z bezstarostného života do kriminálu, je další ze seriálů, kde opadá moje skepse k TV tvorbě. Zatímco mnhé filmy nudí už během 15 minut, tady je na co se dívat 8 hodin. Co je důležité, nechybí zde humor. Skvělý John T. jako právník s ekzémem.