Mžitky (2016)

Rozloučení AW nemohlo být lepší...precizně zfilmované dobové drama.

Wonder Woman (2017)

Přihlouplý komiks...se špatnými triky, natočený nejspíše na zakázku feministek a minorit.

Ostrovní přízraky (2017)

Krimi z nezávislé produkce..skromně natočené, ale hodně zdařilé. Velmi dobré herecké výkony.

Babka (2003)

Jeden z ruských filmů, který stojí za vidění...a na rozdíl od většiny made in USA ve vás vzbuzuje reálné emoce.

Objížďka (1945)

Vzhledem k pověsti docela zklamání...ale možná je to tím, že to na mě už přeci jen působilo trochu nevěrohodně a amatérsky a pokud máte rádi noir, tak se vám to asi bude líbit.

The Sense of an Ending (2017)

Zdařilé drama...o první lásce, zklamání, pomstě a křivdě..pomalý britský psychologický film, který zaujme, pokud se umíte na film dívat i bez efektů a přestřelek.

Dunkerk (2017)

Přeceňované válečné drama...ukazuje na to, co u Christophera N. nemám rád, a tím jsou kalkulace s divákem, odtažitost, hlučnost. 80% jen pokud vidíte v IMAXu, jinak minimálně o 20% méně a troufám si říct, že až se bude vysílat v TV, tak to bude pro mnohé docela nuda.

Dívka ve vlaku (2016)

Podprůměrné zpracování průměrné knihy.

Mumie (2017)

Velká nuda...zejména dle mého vinou neschopného režiséra, který nevkládá do filmu žádnou invenci, takže vám připadá, že se díváte na epizodu z průměrného TV seriálu. Mumie (1999) je proti tomu špičková podívaná.

Arytmie (2017)

Jeden z nejlepších filmů 52.KVIFF....věrohodně vykreslené prostředí ruské záchranky, manželské krize a jedny z nejlepších hereckých výkonů, které zde ve Varech byly k vidění.