X-Men: Budoucí minulost (2014)

Nejslabší díl...z dle mého názoru nejpovedenější komiksové filmové série. Až příliš moc filozofování, návrat až dokonce k vietnamskému syndromu 70.let mě prostě neoslovil.

Agent na útěku (2012)

Slabší průměr...od režiséra Goetheho a Medicuse jsem čekal podstatně více než naprosto předvídatelný obyčejný schematický akčňák , kde najdeme snad všechna možná cliché jaká ve filmu existují.

Godzilla (2014)

Pocta japonským monster-filmům...dopadla podstatně lépe než tupa Godzilla německého megalomana, ale i tak je to pořád jen efektní podívaná založená na tricích, bez nichž celý film ztrácí jakýkoliv smysl.

Grandhotel Budapešť (2014)

Zdařilejší Andersonův kousek...který mě sice oslovil více než jiné jeho filmy, které jsou určitě originální, ale prostě to není můj cuppa tea.

Goethe! (2010)

Vtipně natočené drama .....o nenaplněném vztahu známého básníka k jedné dámě. Škoda toho trochu hollyw. konce.

Last Night (2010)

Velmi citlivě natočené drama...o důvěře, nevěře a nejistotě. Kdo má rád chytře napsané příběhy, které vycházejí ze života a působí naprosto uvěřitelně, ten bude spokojený.

Paní Bovaryová (1991)

Klasika působící jako TV film...herecky ok, filmařsky slabší, odtažité, neživé. Od Chabrola jsem čekal lepší zpracování.

Transcendence (2014)

Podprůměr...a bohužel Johnny D. už dávno není zárukou kvalitních filmů. Celkově připomíná spíše nějakou ekologickou agitku.

Německý lékař Wakolda (2013)

Námět lepší než zpracování...které bylo trochu zklamáním. Film nemá výraznější momenty, je spíše takovým akademickým chladným popisem jednoho krátkého období anděla smrti, dr. Mengeleho v jižní Americe.

Třídič č. 40 (2009)

Doporučuji...ale jen těm, co se chystají do Istanbulu jako rychlou seznamovací pohlednici. Jinak film působí hodně naivně.