Joe (2013)

Průměr...který nenabízí nic nového, po dlouhé době se na Nicolase dá herecky dívat, ale z paměti zmizí se závěrečnými titulky.

The Angriest Man in Brooklyn (2014)

Průměrná černá komedie...s dobrým nápadem, ale špatným scénářem. Robin W. hraje dobře, ale na rozloučenou si zasloužil zdařilejší film, škoda že nedošlo na druhý díl Mrs. Doubtfire.

Sousedi (2014)

Buranská nevtipná komedie...s nesympatickými herci. Nic co stojí za vidění.

Labyrint: Útěk (2014)

Apokalyptická pohádka pro teenagery....kde úvod a samotné scény v labyrintu jsou natočeny zručně a napínavě, a za ně také patří vyšší hodnocení. Potenciál ale nezůstal využitý, tempo je dosti kolísavé, nesympatický hlavní herec. Zejména dialogy a pokud s psychologii postav v komunitě vyznívají naprázdno a nudně. Kdyby se režisér soustředil více na samotný labyrint, a odpustil si ubrečenou a otravnou scénu v laboratoři na konci, mohlo to dopadnout lépe. Konec nezakrytě počítá s druhým dílem, který by mohl dopadnou lépe.

Útěk z planety Země (2013)

Průměrný animák...který nabízí omšelé chlichés o zlých lidech a hodných emzácích, pár fórků, ale celkem zbytečný film.

Strážci Galaxie (2014)

Infantilní komiks...který se sice nebere vážně, ale nezanechává nic, co by stálo za zapamatování.

Úsvit planety opic (2014)

Restartovaná opičí sága mírně ztratila na dechu...celkově pořád hodně povedené, bohužel těm asi chybějícím 100% neprospěla výměna režiséra. Jsem si jistý, že Rupert W. by dokázal film lépe zjemnit a přidat na ději místo na hlučné akci.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Docela zklamání...ve srovnání s dobrým prvním dílem, tady se spíše žvaní než se něco děje, dosti hluchých míst. Na rozdíl od jiných povedených animáků se tady můj 4 lety syn nudil.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Hodně parádní animák...který by se měl povinně pouštět učitelům dějepisu, jak má vypadat učení, ne biflování. Skvělé gagy. Jeden z animáků, který baví nejen děti.

Hercules (2014)

Primitivní, ale celkem zábavné dílko....kdy mytologie dostává pěkně na frak, ale na nedělní odpoledne celkem snesitelné podívání.