Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Docela to šlo, akorát mi tam nesedí Langmajer, mám ho jako vyšetřovatele zapamatovaného v Strachově Labyrintu. Hes je na pěst, akorát je to prostě moderní, dávat do seriálu jakože kontroverzní nebo nějak ulítlé či drzé postavy. Třeba to ty "scénáristy" časem zase přejde.

Kriminálka Anděl - Poklad ze záhrobí (2023) (epizoda)

Pro mě, jakožto detektoráře, byl tento díl opět úsměvný v tom, jak si tvůrci představují, že se chodí s detektorem. Kdyby se aspoň s někým poradili, nebo zkoukli nějaká videa. S detektorem se prostě mává ze strany na stranu, podobně jako když sečete trávu. A ostatní věci, okolo nacházení minci za miliony(prej malej byt v Praze :-)) a prodávání nálezů atp, byly přehnané. Troufám si tvrdit, že 95% hledačů své nálezy neprodává.

Kriminálka Anděl - Smlouva bez podpisu (2023) (epizoda)

Zápletka respektive vrah, průhledné hned od začátku. Další fail byl, jak syn s propíchnutou nohou puštěný z nemocnice běhá za vrahem jak srnka :-D Hlavně že mu chyběly dva cm od tepny. A hlavně, nesnáším protekčního zmrda Mišíka.

Kriminálka Anděl - Známka (2023) (epizoda)

Jak už tady píšou kolegové, Švehlík se chová nereálně a trapně. Je vidět, že by Nova ráda srovnala laťku s Příp. 1. odd., ale ta laťka je hodně vysoko ;)

Kukačky - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Už mě to nějak nebaví. Asi se na další díly koukat nebudu.

Malá velká liga (2023) (seriál) odpad!

Hrozně křečovité a trapné. Humor na sílu.