Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

Recenze (54)

plakát

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda) odpad!

Typická novácká zábava pro burany, a i ta hudba je dementní. Přetrpěl jsem první díl a pro mě i poslední.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Host do domu (2021) (epizoda) odpad!

Opravdu důstojné zakončení seriálu, Budík opíchá starou. Doufám, že pokračování nebude, na rozdíl od Kukaček. Nevěrohodné ztvárnění první republiky, takhle se prostě nežilo ani nemluvilo, možná v nějaké alternativní realitě. Budu se těšit na třetí řadu Případů prvního oddělení a na tohle raději zapomenu. Možná i kdyby natočili čtvrtou řadu Četnických humoresek z protektorátu, s o dvacet let staršími herci, tak by to bylo lepší, než tahle ubohost. 170 miliónů, really?

plakát

Kukačky - Epizoda 10 (2021) (epizoda) 

Tak nic, všechny postavy se začaly chovat nereálně, sklouzlo to k telenovele.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Zmizelá (2021) (epizoda) 

1,6 milionu lidí se dívalo a to asi pan bulvární ředitel Dvořák chtěl. Co na tom, že to je parodie na dobu první republiky. Když porovnám epizodu Hříšných lidí z minulé středy, nebe a dudy.

plakát

Kukačky - Epizoda 8 (2021) (epizoda) 

Pobavila past vedle pasti a Isteník ve slipech. Beru zpět, že 13 dílů je moc, naopak. A Adélka v prádle, mňam.

plakát

Hlava Medúzy - Krev na stříbrném plátně (2021) (epizoda) 

Zápletka ne moc uvěřitelná, potěšilo jen obsazení Renčova kámoše a mého oblíbeného rejži J. Stracha. Klidně mohli udělat z Heřmánkovy vedlejší linky samostatný seroš. P.S.  Ještě jsem si uvědomil, že ten díl je hodně podobný jednomu dílu od D. Kleina - Hříchy pro posluchače rozhlasu. Taky tam zabijí producenta, který má milenku a zároveň manželku v natáčeném filmu, akorát tam natáčejí nějakou telenovelu :)

plakát

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Za první republiky neměly slečny "přítele", jak se jí tam několikrát ptali, ale chlapce, nápadníky, ctitele nebo známost. A to jak neví, kdo mu chodí za dcerou a svěří to svému asistentovi, aby na ni dohlížel, je přinejmenším trapné.

plakát

Hlava Medúzy - Tajemství umírajícího lesa (2021) (epizoda) 

Ukažte někdo prosím filmařům jak se chodí  a mává s detektorem, tak jak to bylo v tomto díle je to pro nás hledače docela směšná podíváná :)

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama