Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Naprosto skvělý, těším se na další pátek v Osadě.  l'chaim!

Osada - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Podle mého to začalo sklouzávat k trapnosti. Nejslabší díl.

Red Notice (2021)

Hodně nesympatický Reynolds, nicméně trochu jednodušší Uncharted, dalo se to.

Rozhněvaný muž (2021)

Tady někdo na heist z GTA V narouboval pomstu za zabitého syna, příště méně koksu a více rozumu, Geyi.

Tři přání pro Popelku (2021)

Ještě tam chyběl nějaký postižený na vozíku a indián z jižní Ameriky. Absolutně nechápu to násilné zakomponování všech možných ras, pohlaví a postižení ve jménu korektnosti, působí to přesně naopak.

Zločiny Velké Prahy - Host do domu (2021) (epizoda) odpad!

Opravdu důstojné zakončení seriálu, Budík opíchá starou. Doufám, že pokračování nebude, na rozdíl od Kukaček. Nevěrohodné ztvárnění první republiky, takhle se prostě nežilo ani nemluvilo, možná v nějaké alternativní realitě. Budu se těšit na třetí řadu Případů prvního oddělení a na tohle raději zapomenu. Možná i kdyby natočili čtvrtou řadu Četnických humoresek z protektorátu, s o dvacet let staršími herci, tak by to bylo lepší, než tahle ubohost. 170 miliónů, really?

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Za první republiky neměly slečny "přítele", jak se jí tam několikrát ptali, ale chlapce, nápadníky, ctitele nebo známost. A to jak neví, kdo mu chodí za dcerou a svěří to svému asistentovi, aby na ni dohlížel, je přinejmenším trapné.

Zločiny Velké Prahy - Zmizelá (2021) (epizoda)

1,6 milionu lidí se dívalo a to asi pan bulvární ředitel Dvořák chtěl. Co na tom, že to je parodie na dobu první republiky. Když porovnám epizodu Hříšných lidí z minulé středy, nebe a dudy.