Let (2012)

Neuvěřitelný Denzel, jen škoda, že film ubíhá pomalu. Neuškodila by klidně menší zápletka. Ale konec? Neuvěřitelné. 80%

Projekt X (2012)

Než pustíte talčítko Play, musíte vypnout mozek, otevřít si k tomu pivko a koukat na to s přáteli. Já to tak udělal. 90%. CHLASTÁME DO SVÍTANÍÍÍ !!!

Hanebný pancharti (2009)

Každým okamžikem, každou vteřinou jde cítit to napětí mezi herci. Parádní film, zhltnul jsem to všechno a po kině ještě rozdýchával. Waltz byl dokonalý. Soundtrack 5/5. 90%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nejoblíbenější postava? Nadržený raketový inženýr jmééénem Howard Wolowitz. 1.Série-90%, 2.Série-80%, 3.Série-80%, 4.Série-85%, 5.Série-75%, 6.Série-zatím 60%. Celkové 80%. 5*

Nespoutaný Django (2012)

Dokonalost, co více napsat. Zavěrečná přestřelka v podání "tarantinovského stylu" byla pěkná podívaná. Soundtrack 5/5. 95%.

Disturbia (2007)

Film s velice dobrým potenciálem, skvělý scénář. Shia LaBeouf to zahrál skvěle, unuděného puberťáka. Kdyby se do toho obul nějaký skvělý režisér, mohla z toho být skvěla podívaná. Za krásnou Sarah dávám 4*. 75%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Neuvěřitelný Sean Penn, který zahrál Mickeyho Cohena dokonale, šlo vidět, že ho ta role bavila. Celkově film probíhá rychle a skvěle, velice se mi líbila kamera. Dal bych 5*, ale ten "americký" konec.. Proč? za 4*

Nedotknutelní (2011)

Nádherná podívaná. Omar Sy si určitě otevřel budoucnost v oblasti filmů. 95%