Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Animovaný
  • Sci-Fi
  • Drama
  • Dobrodružný

Poslední recenze (175)

plakát

Sandman (2022) (seriál) 

Bejt bohem snů ve světě kde se navzájem píchá stejný pohlaví musí bejt děsně nahovno. Nejen že se vám statisticky raketově dolů zužují klienti díky nedostatku nových zákazníků v podobě dětí, ale především vás ty zvrhlý úchylárny po čase přestanou bavit. Není se čemu divit, že to váš výtvor v podobě noční můry taky nesnese a vydá se do světa živých vypíchat oči všem těm různobarevnejm retardům hlásající mír a lásku. Bejt majitelem léku na AIDS musí v tomhle světě bejt děsný terno. The Sandman mohl být nový hit a další silná značka LGBTVflixu, ale nebude a víte proč? Protože místo důrazu na místy excelentní temnou atmosféru spojenou se skvěle vybranou hlavní postavou tu máme pár dílů co se točí kolem děje a 90% agresivní propagandy o homokládách, což působí na diváka zcela opačným dojmem a pak takové dílo začnete nesnášet. Srát přece na skvělou scénu kdy Sandman odsoudí syna svého věznitele a celé to silně odkazuje na Death Note. Srát na souboj důvtipu proti Luciferovi. Srát na naprosto úžasný šestý díl, který je adaptací povídky Vlak do pekla. Ne, prostě jebnem divákovi do ksichtu křížící se péra a vlhký nůžky a bude! Go Woke Get Broke. P.S. především pro existence trpící na krvácející konečník v podobě komentů že jsou všichni homofobní, každé dílo se hodnotí jako celek, nikdy se nehodnotí jen pasáže.

plakát

The Gray Man (2022) 

To se nám ti agentíci veleslavný JůEsEj zase splašili a rozhodli se dělat bordel v Čechách! Flákanec jim! Je až k hrůze že vám tihle patlalové rozjebou jedinou tramvaj do Bohnic a ještě ke všemu musíte jako správná Pražská náplava čekat v zácpě protože zavřeli pár ulic kvůli střelbě! A prej že bude líp říkal ten StBák s Pitomiem, se měli v takové krizi činit! Co uděláte pro lidi jako! Gray Man je takový zlobotomizovaný Jason Bourne akorát s tím že hlavní postava umí počítat jen do Šesti a jeho sidechick není Francouzská studentka na výměným pobytu. I přes akční pasáže a úsměvný výlet do jedinýho nejmíň civilizovanýho místa v ČR se jedná o zcela průměrnou neurážející jednohubku na kterou hned zapomenete.

plakát

Car Masters: Z vrakoviště na výsluní (2018) (pořad) 

Je až bizarní jak kvalitní kontent jde vytvořit jednoduchým formátem jako je dokument o bandě cvoků z dílny kde dojebávají zlatý klenoty automobilového průmyslu a dělají z nich tuzérský strašáky každýho petrolheada. O to víc je bizarní ta skutečnost, že pro tyhle kolotočárský povozy existuje natolik jeblá klientela, která je ochotna za ně zaplatit velkej balík. Oproti Rust Valley je Gotham Garage projektem, kde sledujeme společnost, která se zuby nehty snaží prosadit a občas flusne do éteru i celkem zajímavou přestavbu auta, za který by jste si nechali vzít i ledvinu. 4 Cavemeni z 5

Poslední hodnocení (929)

Sandman (2022) (seriál)

07.08.2022

The Gray Man (2022)

26.07.2022

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

14.07.2022

Thor: Láska jako hrom (2022)

10.07.2022

Laser na mimozemšťany (2022)

odpad! 03.07.2022

Bubble (2022)

03.07.2022

Sunshine (2007)

03.07.2022

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

22.06.2022

Konec srpna v hotelu Ozon (1966)

21.06.2022

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama