Školní výlet (2012) odpad!

Co víc k tomu říct než…bože za co?! A samozřejmě Magnusek to mluví za vše i když v tomto odpadu jenom hrál.

Špinavý trik (2013)

Největší fraška jakou jsem za poslední dobu viděl! Režisérsky nudná rutinní věc podle příručky „režie pro blbce“. Plná pěkného retro stylu, debilních účesů a příčesků (tady musím uznat že ta řekněme úvodní scéna s Balem a je vlasy se povedla) a obřích výstřihů které jsem si s chutí užil. Ostatně taky to byla asi jediná věc kterou jsem si tu užil. Scénář plný banalit nemá od nudy režie moc daleko. Najde se zde sice pár scén a částí které vyčnívají (Louis C.K. ať už dělá cokoliv já toho chlapa prostě žeru) ale nic co by stálo za řeč. Herecky je to naštěstí o dost lepší a činí to film stravitelnějším i přes to že hlavní chod je jak ze školní jídelny…třeba takový Bale mě tu neskutečně bavil a i ostatní byly fajn jenže i přesto to jsem prostě s takovým obsazením čekal o něco víc. Ovšem korunku miss krávy si bere Jennifer Lawrence…bože za co má tadle rádoby herečka Oskara?!... Celí film mě jen iritovala svou protivností a v každé scéně kde se objevila jsem měl chuť zaplatit nějaké šlap..ehm prostituce aby ji dala přes držku! Rád bych to udělal sám jenže nemám rád když muž páchá násilí na ženách. Podtrženo a sečteno…jedná se o špinavý trik na diváka který dostane prázdnou nudu v podaní pěkných výstřihů.

Terminator Genisys (2015)

Tak takovou devastaci která by kdejakého terminátora dostala do kolen se tady na časové linii a cestováním v čase, paradoxy a problémy s tím spojené opravdu nešetří. Takové neskutečné převracení, točení, ohýbání, zkracování, osekávání, sekání, šití a pak zas rovnání časové linky a cestování v čase…no šílené v tomto směru to byla skutečně kravina k tomu těch několik děr od střel ve zdi příběhu…bože. Jinak to ale nebylo tak špatné jak jsem čekal je to spíše průměr ovšem takový průměr u kterého jsem se příjemně bavil. Problém je že tohoto terminátora nemůžete brát jako akční, thriller kde Arnold občas řekne nějakou hlášku nýbrž jako akční, komedii protože většině klíčových scén se budete smát páč tam Arnold dojde a všechny uzemní nějakou šílenou časovou teorií…teoreticky. Nebo teda naservíruje hlášku z které jsou všichni vedle(a já taky). Solidní triky a vizuál, velká ignorace gravitace a fyzikálních jevů viz. scéna s vrtulníky. Na Emilii se vážně pěkně dívá ovšem model obsazování herců podle vzhledu a ne podle schopnosti herectví mě štve i přesto jsem stále doufal že si někde sama zaleze a pořádně se udělá( hold jsem snílek). Arnold je jediná postava na které vám záleží...je to prostě Arnold který má obvody vždy na správném místě a čip vždy správně naprogramován a nejde ho v té roly nemilovat a nefandit mu když vidíte ten jeho kostrbatý úsměv nebo uslyšíte onu nostalgickou hlášku „Já se vrátím“. Tak že pokud přistoupíte na pravidla lehce komediální Genisys a nebudete čekat temný, syrový, thriller jako 1 a 2 můžete (u toho snímku nejde nic zaručit) se bavit ovšem jestli ne tak vás Terminátor Genisys zaručeně terminuje a ani skynet sám vás nedá dohromady. 4*=75%

Te shu shen fen (2013)

Čekal jsem něco víc?... ano. Nudil jsem se…ne. Musím říct že pro mě je tento film svěží nádech v době amerických akčních filmů. Ať se jedná o dialogy, prostředí, zvyky, humor všechno je tak jiné a všechno mě to bavilo. Nejdřív se byl no poněkud zaražen reakcemi a chováním postav ale po čase sem si to začal užívat. Souboje byly fajn (sice Ip Man to není a na 3 stále s nadšením čekám). Donnie jim jak jinak než dominoval herecky sice žádný zázrak ale tetovaný polda Donnie v utajení snažící se chovat jak gangster navíc opět ten jejich styl humoru a do jisté míry infantilnost především když se dohaduje se svou neskutečně sexy kolegyní (další ''věc‘‘ co mám s amerických akčních filmů okoukané ) Tian Jing která se taky umí pěkně ohánět byla skvělá a já se vážně bavil. Režie mě v pár scénách dokonce překvapila a i když obyčejná a tuctová roková hudba která hrála při soubojích( v jedné části sem si dokonce jistý že tam hrál metal) tu byla dobrým zpříjemněním oproti dubstep a elektro sračkám co jsou v akčních filmem dnes. Příběh byl klasické klišé policisty v utajení snažícího se dopadnou zločince a nakonec se to všechno nějak pokazí ovšem nijak mě to zážitek s filmu nekazilo. A abych nezapomněl automobilová honička byla taky skvělá po dlouhé době jsem neměl chuť ji přeskočit. Na konec bych asi dodal že líbilo se mi to proto ne že by to bylo tak dobré ale proto že to bylo jiné než jsem zvyklí u akčních komedií. 4*=80%

The 3 Rs (2011)

Achjo Lynch a jeho kraťasi i když tento mě přijde jako slušný počin asi tím že je to tak krátké 75%.

Vamp U (2013)

Popravdě…podle coveru jsem myslel že je to porno. Nakonec se my dostalo nudné a nezáživné podívané na klasickou upírskou zápletku. Zcela zbytečný film.

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Není nic horšího než sledovat Pražáky jak si hrají na Moraváky a o vínu vědí kulové. K tomu tuctový až nudný scénář české pisálkovské průměrnosti několik vyčpělých herců po kterých neštěkne ani pes a další nudný seriál pro komerční TV je na světě.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Oproti Tedovy výrazně horší věc. Čekal jsem skrze název že tam bude požehnaně komických úmrtí no dočkal jsem se jich sotva 5 a zbytek filmu kupodivu neplnil fekální nebo stupidní humor jen to buď bylo vtipné nebo ne a tady bohužel převládá to ne. Jako film to nebyl špatný jen víc jak polovina toho co má být vtipné prostě vtipné není. Ale už jen kvůli těm dvou EPICKÝM cameo a Silvermance jako děvce by se na to měl každý podívat. 3*=60%

Wonder Woman (2017)

100x viděná nuda která je jen barevná a hloupá. Plná otřesných spomalovaček v kostrbaté bojové choreografii jako kdyby si Paul W.S. Anderson odběhl od Resident Evilu. Přičemž Gal Gadot civí celí film jak "Irenka z dědictví" a Pine je otravný. Dialogy a celková zápletka filmu je tak nezajímavá až otřesná a znovu NUDNÁ že i Magnuskovy bastardi se zdají být fajn. Na to že nejsem náročný divák jsem trpěl až moc. Navíc to má kur** přes dvě hodiny!!!