The 3 Rs (2011)

Achjo Lynch a jeho kraťasi i když tento mě přijde jako slušný počin asi tím že je to tak krátké 75%.

50/50 (2011)

Krásné nevinné drama o lidském životu napadeném zákeřnou rakovinou a člověku který se s tím musí poprat.Kde je ona komedie brána z té temnější stránky a s dramatem si jdou ruku v ruce a vše funguje tak jak má.Pro mě osobně od Josepha zatím nejlepší výkon měl se strach že tam Seth bude vyčnívat a nebude do děje pasovat ovšem byl sem mile překvapen a s Josephem se dobře doplňovali.Režie byla nijaká jak z oblibou říkám/píšu taková nemasná neslaná ale důležité je že to nijak nekazila i když lepší být mohla a scénář…za sebe tleskám proto že tento film je vážně skvělí a dokazuje že chuť žít je silnější než smrt. 5*=95%

Half Moon (2010) odpad!

No…tak co říct k filmu kde hrají pornoherečky ale porno to není.K filmu který má být horor ale na jakýkoliv prvek hororu tam nenarazíte!Už od začátku sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet.Režíroval to zajisté nějaký odborník proto že zpomalovací scéna která působí tak že herci sami zpomalení dělají je vskutku neuvěřitelná ovšem ani střih není úplně k zahození jelikož dlouho sem neviděl záběr na dívku která v jedné ruce drží injekční stříkačku a druhou drží dveře aby se k ní násilník nedostal pak nám tam hodí střih a najednou sou dveře zavřené slečna se o ně už jen lehce opírá a injekční stříkačka je bez jehly a navíc byla od začátku prázdná.O scénáři se ani bavit nebudu snad jen má to být horor přitom se celí film odehrává více méně v jedné místnosti(až na úvod) kde se postavy baví o nepodstatných věcech a nic kromě občasné nahoty hlavní představitelky se tam neděje až na poslední scénu kde je ta nejkomičtější přeměna ve vlkodlaka jakou sem kdy viděl.A na rovinu vám napíšu že u tohoto filmu se nemá cenu bavit o nějakých hereckých výkonech,atmosféře nebo smysluplnosti hold se asi někdo nudil :D.Tak že pokud i přes to všechno se chcete na tento film podívat tak vám přeji hodně štěstí.

Plivu na váš hrob (2010)

Parádní remake a skvělý rape,revenge film který si na nic nehraje a v tom je krása takových filmů přičemž prožitek z toho filmu je neuvěřitelný.A přijde my že někteří uživatelé v tomto filmu hledají něco víc...něco co v tomto filmu respektive takovýchto filmech není.5*=90%

Pohřben zaživa (2010)

Dávám bokem skvělou atmosféru z dobře napsaného scénáře.Kvalitní režii která dělá prostředí jedné rakve po celých 90 minut zajímavým a vyvrcholení z kterého ‘‘spadnete na prdel‘‘.Jen smekám před výkonem Reynoldse který tady předvádí neskutečný výkon který by nezvládl jen tak někdo a až do konce filmu mu budete fandit a doufat že to zvládne…ale slovy to nejde pořádně vyjádřit to se musí vidět. 5*

Avatar (2009)

Krásný sci-fi film který není ničím výjimečný oproti ostatním filmům stejného žánru a tak nechápu ten neskutečný hype. Příběh není špatný ale je obyčejný(lidé objevili cizí planetu kde místní domorodci tedy ufoni mají něco co chceme ale oni nám to nechtějí/nemůžou dát a tak si to lidé vezmou násilím).Herci taky dobří a jejich výkony věrohodné ale opět obyčejné. Vizuál je famózní jen že krásný vzhled není vše. Sečteno a podtrženo obyčejná věc která vypadá krásně. 3* zaslouženě

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Co k tomu říct?...Jmenuje se to Camp Rock ale rock tam neuslyšíš.Absurdní podívaná na americké teen ‘‘herečky‘‘ které prostě neumí hrát a šamponci kteří mě vážně iritovali.K tomu přidej děsný příběh,pitomé dialogy ach ty dialogy prostě všechno špatně…Odpad dobrý tak pro bezdomovce jako náhrada za polštář.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Tak Mártyho první větší film a rovnou srdcovka v podobě Život není krásny.Skvělý Mártyho černý humor a to je asi tak všechno proto že přiznejme si že po herecké stránce to bylo velmi slabé a málo kdo mě tam přesvědčil že se k hraní blíží.Na amatéra nebyla režie špatná ale má se ještě co učit ovšem pro fanouška jak herní série ZNK tak jeho druhé hudební osobnosti ''Řezník'' je tento film paráda a to že herci stáli za nic a scénář je slabý nebo že jeho černý humor je opovrženíhodný NÁS nezajímá a se skromnou radostí si film užíváme.Ale i přesto že nejste jeho fanoušek a film není váš šálek kávy tak pokud budete mít chvilku volna rozhodně dejte tomuto filmu šanci třeba vás mile překvapí.5*=90%.''Podle slov samotného režiséra má totiž jeho tvorba bořit tabu, šokovat, ale hlavně pobavit.''

Dreamland (2007) odpad!

Nechápu a ani chápat nechci.Tento film je prvotřídní sračka se vším všudy.Demence postav nezná mezí a jejich dialogy nedávají v dosti částech vůbec smysl.K tomu příšerné ‘‘efekty‘‘ nevadilo by ze jsou levné a tudíž špatné ale takto příšerné, odfláknuté ‘‘efekty‘‘ se jen tak nevidí.Příběh už z úvodu mého komentáře je jasné že sem to nepochopil a k těm lidem co se tam snad ani nesnaží předstírat herectví se vyjadřovat nebudu.A od teď se dopředu podívám co si jdu pustit proto že toto už znova zažít nechci.

Zmatená duše (2007)

Úžasný snímek ve kterém Matt dokazuje že není jen nějaký klikař který dostal roli v parádních přátelích a nebo že mu prostě role sedla ale pan herec který zvládne jak komedii tak dramatickou roli.Kamera společně se střihem jdou ruku v ruce a tak se nemusíte bát a sympatický scénář je jak šití na Matta který zde hraje Hudson což je podivín se sociálními problémy kterému nemůže nikdo a nic pomoct jak kvanta prášků které hltá jako lentilky tak psycholožka se kterou se sblíží víc než by měl.Ovšem jednou potká dívku kterou zde ztvárnila rozkošná Lynn a zjistí že nepotřebuje prášky ani drahé ‘‘doktory‘‘ na to aby se cítil jako člověk.A tak se Hudson pouští do neprozkoumaných vod v podobě vztahu.No a jak to dopadne?..to už zjistěte sami proto že tento snímek není jen pro fandy Matta ale pro fandy a příznivce dobrého dramatu s nádechem komedie.5*=90%