Oktopus - Deny (2023) (epizoda)

Opet fraska nuda. Nejlepsi je hudba.

Můj soused zabiják (2000)

obcas tipne celkove nic moc. Hlavne to zachranuje zacatek, pak uz je to slatanina.

Rivalové (2013)

Zavodnik! Je teda fakt dobrej a ten druhej teda taky! Kazdej jinej, ale proste znate to.

Oktopus - Psina (2023) (epizoda)

Zlatí a milý. Proc uz nenatocili dalsi dily? Treba utopenec, nebo tak neco. Trosku mi to pripomina vrchni prchni nocleharna nadrazi...Namety na dily dela nekdo kdo je mimo. Nezlobte se, ale mate prosim trosku fantazie? za chvilku vam sem namet na vystrovani bude vodit kazda baba...Kopeckari ! Libi se mi tajemna hudba.

Muž jménem La Rocca (1961)

Nekdy je neco opravdu jen precenovane a clovek aby si bral do vlastni spajzky kompas,

U konce s dechem (1960)

Vyborne dynamicke - na neco se ho zeptaji on odpovi otazkou/nebo jinak a lepe…hra se slovy a dynamika! Krasna sodna do parize. Na jeden oprabdu na jeden nadech…

Oktopus - Kobyla (2023) (epizoda)

Zasillkovna, sapa, vetev na skutru. Desne soudobe. Dite s difrent skinem :) co na balkone cumi po holkach...ou je. Vyspojlovt vsechny temata bazeny, tabory apod. jen povrchne nijak absolutne nijak vas to nevtahne.

Bajaja (1950)

Rozhodne zajimava loutkova pohadka, nejen pro deti. Takova strasidelna, kde i takovej hodnej šašek muze pusobit, dosti strasidelne. Jen je trosku nestastna linka, kdy nekdo pěje...a vubec tomu neni rozumet. Mysli, ze kdyby zde bylo jinak uvedene mluvene slovo, že si rozhodne pohadka na jde vice divaku i v dnesni dobe. Šašek je spis jak kdyby byl vaclava IV...A kejkliri pusobej spis jako SS komando kor  s tou pistalou jak od Krysaře. Smutnej bilej konik...