Radikální řez (1983)

Zajimave a netradicni, trosku tomu zase nepomaha samotne CSFD s popisem a galerii...

Pár správných chlapů (1992)

Takovy temny snimek o sonde na americkou zakladnu a o uplatnovani vnitrnich praidel. Ac je to fillm "JAG" typu, obcas pusobi dost desive....role se urcite povedli! Nicmene mi to pridje chvilkama takove zvlastni ...asi to dela ta mlada generace proti lidem co zazili vietnam. Pozor dustojnik v mistosti.

Ponorka (1981)

Tenhle film ma tekove jine kouzlo v patek večer kor kdyz je venku snih. Mate pocit, ze jste v te ponorce taky. Nejlepsi je zvuk sonaru. A konec?

Slovácko sa nesúdí - Janek Vyskoč, kozí vrah (1984) (epizoda)

Hudba ze ktere bere dech...pravda o vojně v 30 minutách seriálu a exceletní Navrátil. Tohle uz dneska nikdo nenatoci, az by Vam mraz prejel po zadech a sevrelo vas to u srdce. Kodet to taky rozsvitil Ich Ich jsem idiot nebo co :D

Slovácko sa nesúdí - Hlt za tři krejcary (1984) (epizoda)

V tomto vtipnem dile je dalsi vtipna vec: Karel Augusta, v podstate ho vidite v kazdem filmu...a kde skoncil? a kdo ho zna? Je to absolutne nejsmutnejsi herec, ktereho mame...malo kdo ho vubec vnima a pritom rozsvitil tolik krasnych filmu a serialu.

Strašidlo (1999) (TV film)

Tajemne a takove mile...romanticke prostredi z hradu! :)

Gunsmoke (1953)

Pekne trosku pohadkove...

Oktopus (2023) (seriál)

Skoda, ze vsechny dily ...kdyz se jedna o vysetrovani strach pripadu nebyly "tajemne" jako ten posledni. Kdyb si to celou dobu neslo takoou linku, je hodnoceni uplne nekde jinde. Rozhodne se na to celkem koukat dalo a myslim, že se i spousta z nas tesilo na dalsi dil...Jen to melo hodne moc slabych míst/dílů.