Nejdelší návrat (1984) (TV film)

Uřvanej Roden...Jinak kvalitni hudba, od autora hudby i k pitavalu (nekdo urcite take pozna). Koukatelne…ikdyz je to drama z dvou mistnosti a obcas ne to sroubovane.

Dobrá Voda - Radost (1982) (epizoda)

Zase dalsi utrapy s konma toho chci ten je muj ten uz nebude ten bude za tak dlouho proc tak dlouho...Lidi odchází, koně se prodávají, lidi odpadávají ke svým starým neřestem...Kapitán se zdravou logikou musi pryč a hlavně že koně a vyhraje! Jak pak posadej Vaculika na divoky prase, tak to je teprve gol. Musim rici, ze vic urvanej serial kde je hlavne a jen negativni energie a negativni emoce, jsem dlouho nevidel. Vystup s krava je taky krasnej ukazatel jak milovnik zvirat preferuje pouze a jedine kone a kravy...ty by nejradsi poslal na mars. Jedinej vtipnej clovek je tam Nedbal. Divim se ze na konci nevyhral Řanda na koni voda...protoze ten konecnej zavod absolutne popírá veškerou serialovou logiku. Čekat 6 dilu o 1:20 min na jedinou pozitivní scénu je proste málo.

Dobrá Voda - Pokora (1982) (epizoda)

Andrlova je v tom fakt na pest...Trosku me to moje kone jsou nejlepsi, na aukci je nastrelim az pod strechu prijde usmevne. Já moje...ja sem vy jste.

Dobrá Voda - Lítost (1982) (epizoda)

To snad není třeba soudruhu šembero... Ten serial se neujal, ne proto ze by byl o tolik horsi nez jiny z te doby. Jen se tam neustale a porad nekdo hada, krici se tam a porad nekdo jen nekomu lze a druhej na nej za to krici. Skoda.

Dobrá Voda - Lhostejnost (1982) (epizoda)

Věta: ,,Když máš tu vysokou hnojárnu, mně provází celý život". Jednou jsem ji slyšel u prarodičů v kuchyni právě ze seriálu.

Dobrá Voda - Zklamání (1982) (epizoda)

On to neni spatnej serial, jen sem to nemel jako malej rad protoze se tam porad nekdo hada, nekdo na nekoho porad krici...A Andrdlová je v tom pekna pi..

Dobrá Voda - Nástup (1982) (epizoda)

Agitka pro kone, v dobe kdy statkum vladly kravy. A proc?

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Vysoká hnojárna. 6 dílný seriál plný řevu, zklamání a negativních emocí...čekající jako na prince na posledních 15 minut seriálu.