Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Životní role Pepy Dvořáka. Slovan a jeho nerozhodnost tam, je na pět hvězdiček. Už i proto, že se mi do toho osobnostně hodí jak Kuřátko, tak právě Dvořák. Takovej obyčenej skromnej a pracovitej kluk, který dělá všehno pro ostatní a svůj vlastní zájem odkládá stranou. V Grandu, je vidět hroznej skok a i osobnostní změna, kterou sebou nová funkce přinesla...to je tak na čtyři hvězdy i za obsazení např. šéfkuchařem Augustou, který se podle mého kuchařem narodil. Poslední etapa (zařizováná super čuper hotelu) je více méně budovatelskej škvár, kdy je Kuřátko a jeho život naprosto změněn. Problémy co zde řeší, jsou sice spojené s kuchyní...ale okrajově materiálně a personalisticky. Seriálu změny spojené s kariérním postupem Svatopluka přinesly spíše ústup kvality. tento seriál si budu pamatovat, jako příběh skromného kuchaře s horského hotelu, jak vykládá dodávku, nebo jak vaři 50 čajů a sázenejch vajec. Možnost hlasování a pauzy a vstupy jsou někdy spíše rušivé, pohled na divaký působí někdy až komicky...A Dušínovské rozhodování republiky také. Rozhodně zajímavý počin F.Filipa.

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Recepce (1984) (epizoda)

Svata uz nam zase (trochu) vaří. zastupce je k nicemu (necekane) a jedinej kdo se tam tak jeste mota je omáčkář Zednicek..coz je na kuchyn takhle velkou docela malo. V hotelu slovan byla kuchyn plna hercu a jejich vykonu, coz byl uplne ale uplne jinej pohled.

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Zatáčka (1984) (epizoda)

Vozejky zajezdy, budovani OK. Svata mel zustat ve Slovanu a ne resit nakej vozejk :D prominte ale mel. Proc z toho udelali tenhle budovatelskej skvar? Misto vareni tyhle skopiciny.

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Sporák (1984) (epizoda)

Svata je malej ceskej clovek, co mel zustat varit na Slovanu...a bydlet v roubence a resit jestli v sobotu bude delat snidani Moučka nebo Somr. Dekuju za Slovan kde to je...az mi prejel mraz po zadech s Blahou.

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Přepadovka (1984) (epizoda)

Dvorak je osoba na svem miste, takovej nenapadnej herec...kteremu tu jeho nerozodnost clovek veri. Jedine co mu moc nejde jsou ty sceny s manzelkou (ty vypadaj spis jak se sestrenici, no co nikdo neni dokonalej). Ale uz mi to prijde, jako velika politika....nicni zaber na hotel kde se delaji vecere a kde se Somr rozciluje na Svatu byly proste lepsi.