Jurský svět (2015)

Takhle měl vypadat Jurský Park 2, přestože jedničku Jurský Svět nepřekonal a podle mě se jí ani nepřiblížil, je jejím důstojným pokračovatelem. Narozdíl od Ztraceného světa a trojky

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Když se budu neustále přesvědčovat že tohle není Breaking Bad, těch pět hvězd dám. Ale už jen to že se vracíme do Heisenbergova světa bez Heisenberga mně láme srdce. Vraťte mi Walta a Jessieho já chci zpátky Breaking Bad!

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Po tomhle filmu se stalo mým největším snem plavit se na lodi Jamese Cooka. Objevování nových míst naší Země musela být tehdy přímo pohádka, v dnešní době satelitů a dronů to nějak ztrácí kouzlo...

Katwoman XXX (2011)

Nejlepší XXX parodie po Star Wars, pěkný hérečky, dobrý kostýmy, dobře zpracovaná "akce" i příběh se tam najde, snad jen můj milovaný Joker tu byl pojat trochu moc otravně a herec dost přehrával, samozřejmě mimo ony akční scény, v těch ekceloval :D Normálně by to bylo za čtyři hvězdy, ale od Batman her mám slabost pro Harley Quinn, která je tu snad ještě víc sexy.

Fimfárum Jana Wericha (2002)

Prostě nádhera, Fimfárum jsem viděl už tolikrát že to ani nespočítám a vždycky se na něj rád podívám znovu.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Špička televizní zábavy. U žádného seriálu jsem se tolik nenasmál.

Partička (2011) (pořad)

Rád bych vzkázal té bandě intelektuálních filmových kritiků na úrovni, aby si laskavě políbili prdel a šli mudrovat někam jinam. Výborný pořad, který zaručeně přivodí záchvat smíchu, jediné mínus je strašně nesympatický Dangl, jinak nemá chybu a občasná lehká trapnost je na místě, protože ta k improvizaci prostě patří.

Krokodýl Dundee (1986)

Nevím jestli si Krokodýl Dundee zaslouží pět hvězd, ale tenhle film miloval můj děda a vždycky když na Dundeeho koukám tak si na něj vzpomenu a to mi nedovolí hodnotit jinak než za pět. PS: Je to vážně dobrej film.

Temný rytíř (2008)

Brilantní, prostě brilantní, ALE řekněme si to narovinu bez Heatha Ledgera by to byl jen zase další film o Batmanovi Temného rytíře těžce táhne Joker to on je tu hlavní postava a funguje to. Doporučuji všem co neviděli určitě se to vyplatí.