Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
bubostyle
Lubo Stefko
Stará Ľubovňa, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Akční
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
USA
Francie
Velká Británie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Jmenuji se Khan
(2010)
Nedotknutelní
(2011)
Poslední Mohykán
(1992)
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
Warrior
(2011)
Requiem za sen
(2000)
Sedm životů
(2008)
Tanec s vlky
(1990)
Útěk do divočiny
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
xxx1234
LadyLilianne
minicadeau
Leyka
Jostar1
Cenki
Časové pásmo bylo změněno