Jak se budí princezny (1977)

Perfektni pohádka taková ta klasika jak má pohádka vypadat vše nakonec dopadne dobře.

Lovec lidí (1980)

Nezaživný nebylo tam skoro nic vidět hlavně že kanibalové... Nic moc snímek...

Smrt ve tmě (2016)

Výborný film opravdu klobouk dolu, protože musím říct že toto bylo naprosto geniální. Horor jak má být.. Dědek se nezdál na to že byl slepý. Napínavý, akční,profesionální, špičkový top horor. Od začátku do konce se mi zrychloval tep a napětí. Nemám slov. 👌👌

The Afterman (1985)

Film nezajímavý nudný až v některých momentech odporný.

50 odstínů vášně (2015) odpad!

Pardon ale to byl asi omyl... Natočit takovou stupiditu... Nezaživny nudný film.... Nemá hlavu ani patu.. Hrůza!!!! Padasat odstínů kozího bobku!!!!!!

Krakatice (1996) (TV film)

Moc zdlouhavé málo akce s krakatici malo záběru chyběl mi tam akčnější postup při lovení ale jinak to šlo. Uznám na tu dobu Jakš takž efekty jinak co se mi líbilo tak herci ve srovnani s jinými starými filmy.

V zajetí démonů 2 (2016)

Warrenovi nezklamaly opět v akci... Horor sem viděla opět v kině nenechala bych si to ujít. Odcházela sem opravdu velmi spokojená.. Hudba ta mě nahání strach do teď a co se týče příběhu opět od začátku do konce napětí strach paranormální jevy padání věci démoni to co v hororu nesmí chybět... Opět pomáhají Warrenovi, což jsem moc ráda že tam jsou jsou opravdu skvělí. Obdivují je v každém hororu kde jsou.. Nemám k ním slov.. velký obdiv a hodně velký. TOP.

Zhasni a zemřeš (2016)

Film se viděla v kině opět odvaha jít na takový horor do kina.... Od samého začátku se pořád něco dělo nebyla tam ani minuta kdy by byl film nezajímavý opravdu obrovská poklona pro další top horor.. Hudba mě naháněla po celý film husí kůži a mráz po zádech. Doma sem se bála zhasnout tak mě ten film dostal. TOP.

Nic nás nerozdělí (2012)

Málo u kterých filmu jsem dojatá a ukápne slza.. Tenhle film byl něco pro mě.... Neuvěřitelný opravdu.. film v kterém sem si dokázala představit že by se to mohlo stát u nás mě až přejela husí kůže... Smutný film a víc než reálny... Konec mě dostal do kolen... A celkově ten příběh.... Perfektní nemám slov.

Otčím (2009)

Skvěle propracovaný film... nechybi tam vůbec nic je tam akčnost je tam napětí což v tomhle žanru nesmí chybět.. Líbí se mi prostředí v kterém se film odehrává... herci se mi libí do filmu se paradně hodí. Nemám co bych vytkla. Dokázala bych se na něj divat pořád dokola.. Top Film pro mě :-)