Terminátor: Temný osud (2019)

Recyklát již zcela bez jakékoliv chuti, vůně a nápadu. O dalších věcech ani psát nebudu bo bych se .....

Vlastníci (2019)

Za tří vlastně může předloha a její příliš proklamativní závěr, jinak to vlastně bylo zábavné až za 4.

V měsíčním světle (2019)

Neuvěřitelná slátanina s bohužel v poslední době typickým netflixovsky propagandistickým vyzněním. Ještě pár takových "kousků" a začnu tomu věřit. Netlfix jde do kytek.

Vražda na jachtě (2019)

Dvakrát jsem se uchechtl, takže s odřenýma ušima za 2*.

Základna (2019)

A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým slovom absurdný?

Zběsilost (2019)

DRsné, ale bohužel drsné úplně všechno :-D Kdyby rejža i scénárista aspoň na chvíli sundali nohu z plynu, mohlo to být i za 4*

Anihilace (2018)

Nebylo to vůbec tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Dokonce mne u toho napadaly "chytré myšlenky s přesahy" třeba na téma zánik naší civilizace či mezipohlavní vztahy a taky mne u toho napadl krutě cool komentář, který jsem zde chtěl napsat, ale ten jsem už do rána zapomněl.

Avengers: Infinity War (2018)

Když už je toho všeho tak nějak moc aneb ani mančaft složený ze samých hvězd nemusí vždy vyhrávat...

Dokonalá loupež (2018)

Bylo to fajn, cca po 30 minutách má žena prohlásila, že ji to moc nebaví a šla balit dárky. Přesně. O tom to je. Toto je film pro kluky. Středověk, divoký západ, kungfu Panda, chlap proto chlapovi. Drsné pohledy, temně kruté hlášky, sprostá mluva, gesta a činy plné testosteronu. Prostě vše, co jako chlapi ve svých spořádaných životech tak postrádáme a co už jsme dávno zapomněli. Ale v skrytu duše nám to tak bytostně chybí... Prostě, kdo si hraje nezlobí a jako divák jsem si to zase jednou užil jako malý kluk při adrenalinové jízdě na velkým řetízkáči :-D

Chata na prodej (2018)

Raději jsem dopředu nečekal nic a přesně to, přes pár drobných záblesků pozitivně tragikomických chvilek na obzoru, jsem dostal. Retro háv ala Chytilová se bohužel ukázal být pouhou formální škraboškou na nakonec unuděném ksichtu.