• Pohádka

Sedm psychopatů (2012) odpad!

Přísahám, že ještě jednou uvidím tohle nebo něco podobného, beru lanu, najdu nejbližší strom a oběsím se...absolutně nedovedu pochopit jak může mít 70%....asi žiju v jiný dimenzi nebo co...

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Docela dobrý příběh ale pokud by to nezachránila paní Chýlková svým vynikajícím hereckým výkonem nevím nevím...taky jsem nepochopila anglický název..kdybych chvíli přemýšlela přišla bych na 20 lepších..

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Tenhle film se mi nesmazatelně vryl do paměti..docela dlouho jsem o něm přemýšlela a došla jsem k tomu že skutečně má smysl prožívat každé chvíle,ať jsou špatné,nudné,zdlouhavé nebo nepříjemné..je to prostě součást našeho života a musíme si ho prožít se vším všudy..jak jinak zjistit co je dobré když bych nevěděla co je špatné :D

Goyovy přízraky (2006)

Naprosto vynikající výkon Natalie Portman..ovlivnil mě bohužel natolik že v každém dalším filmu v kterém jsem ji viděla mi neustále připomíná Ines..

Kráska v nesnázích (2006)

Film který mě i přes svou hořkost dokáže vždy rozesmát..výkon paní Geislerové opravdu vynikající..a k tomu hudba mé oblíbené Radůzy..

Tisíc slov (2012)

pořádně nudných a ztracených 88 minut v mém životě...

Once (2007)

Naprosto jedinečná a nádherná hudba..výkon obou aktérů..cenu si v každém případě zasloužili..

Adam (2009)

Film mě velmi zaujal svou křehkostí a lehkostí..dlouho už jsem neviděla film kde bych dopředu nepředpokládala konec..dva obyčejní herci ne žádní přední modelové..prostě obyčejní lidé kteří navzdory všem zužujícím názorům společnosti prostě jsou..nic náročného na přemýšlení...prostě film na nedělní odpoledne :D