Z pekla (2001)

Toľkokrát rozprávaný príbeh podaný zasa trochu ináč. Solídna atmosféra doplnená hereckými výkonmi robí z tohoto filmu veľmi pozerateľný thriller.

Muž, který věděl příliš málo (1997)

Skvelá komédia. Keď som to prvýkrát videl tak som miestami od smiechu spadol z gauča. Viem, že niektoré žarty sú skôr situačné, ale no a čo, pobavilo.

Trosečník (2000)

Skvelá one-man show, klobúk dolu p. Hanks. Napriek relatívnej dĺžke som sa vôbec nenudil.

Fáma (2000)

Slušný thriller so zaujímavou zápletkou, v strednej časti trochu nudný ale záver bol celkom nápaditý. Oplatí sa vidieť ale zrejme druhý krát si k tomu človek nesadne.

Slečna Drsňák (2000)

Pohodová komédia satirujúca súťaže miss a všetko okolo nich. Výborná Sandra Bullock zvládla zmenu z boxujúcej agentky na očarujúcu misku a výkon Michaela Caina je úplne skvelý. Výsledok je komédia s mnoho vtipnými momentami (ako napr. víťazka, naivná blondína študujúca jadrovú fyziku)...

Lovec démonů (2001)

No tak neviem. Film má celkom zaujímavú zápletku, ktorá aj dobre vyvrcholí, len to spracovanie a celkový dojem je dáky prapodivný.

Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

Woodyho Allena príliš v láske nemám, ale tento film bol dosť pozerateľný, takže som si príslušne vychutnal vzťah Allen - Hunt, ktorý vlastne tvoril gró filmu.

Orange County (2002)

Celkom vtipný príbeh "typickej americkej rodiny" a netypického chalana, čo chce niečo dokázať. Príbeh je vcelku jednoduchý, ale dej je dosť svižný, takže nie je čas sa nudiť... a dosť som sa pobavil.

100 sladkých holek (2000)

Veľmi milá teenagerská komédia, ktorá ponúka večnú teenagerskú tému, t.j. baby a sex v rôznych podobách, ale ktorá je najmä vkusne podaná. Navyše má film zaujímavú zápletku, takže celkom príjemné strávená hodina a pol.

Hartova válka (2002)

Film so zaujímavým nápadom, ale trochu horším prevedením. Niektoré scény sú príliš rozvláčne, čo dosť uberá na atmosfére. Nehovoriac o niektorých postavách, ktoré sú príliš čiernobiele... Napriek tomu je to fajn pozeranie.