Hodina pravdy (2002)

Príliš jednoduchý príbeh, ktorý nevytrhnú ani herecké výkony.

Holka jako lusk (2001)

Náhodou je to celkom milé. Hlavne sa mi páčilo nakoniec to divadelné predstavenie spracúvajúce Sen noci Svätojánskej.

Bubliňák (2001)

Haluz. Raz sa to pozrieť dá a druhý raz to pozerať nebude nikto.

Texas Rangers (2001)

Nuda jak šlak. Holt, kone a pištole dobrý western nerobia.

Dr. No (1962)

James Bond je proste James Bond. Connerymu to sekne aj keď takto nahodený by dnes asi nezbalil nikoho. To je fakt vcelku zábavné, keď si človek uvedomí, že onehdá všetky tie veci boli super moderné...

Kurs sebeovládání (2003)

Veľmi dobrá Sandlerovka. Aj keď asi najviac sa o to pričinil pán herec - Jack Nícholson a taktiež výborne obsadenie ďalších rolí. Mimoriadne som si vychutnal cameo Woodyho Harrelsona... Film ako taký je dobrý, zábavný, možno až na zopár absurdných scén. Zábava zaručená.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002)

Celkom dôstojné pokračovanie jedničky - svižné, akčné, nápadité. Navyše účinkovaním S. Buscemiho sa nedá inak než za 4*.

Zpátky na zem (2001)

Scenár je veľmi naivný a dosť úbohý. Chrisovi Rockovi to síce rozpráva, ale vtipný príliš nie je - holt 100x opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Inak je to komédia na jedno pozretie, nikoho neurazí, trošku aj pobaví, ale inak nič.

Hledá se Nemo (2003)

Ako to, že v poslednej dobe animáky majú príbeh a scenár tak skvelý že predstihuje väčšinu všetkej ostatnej tvorby. Nehovoriac o dychberúcej animácii, ktorá vytvára presne tú atmosféru, ktorá je potreba na dokreslenie príbehu. Pixaristi dokázali pod morskú hladinu vtesnať kopu ľudských charakterov a opäť vyprodukovali dielo ktoré si vyšmáknu všetky vekové kategérie bez rozdielu. Krása.

Krvavá stopa (2002)

Tento film mi veľmi sadol do nálady. Jednak to je výborný krimi thriller, jednak ma zápletka + slovná hračka celkom vytešili a navyše dedko Eastwood je celkom milý a Jeffa Danielsa mám tiež rád. Proste kvalitná pohoda.