Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná... (oficiální text distributora)

Enšpígl

Naprosto jednoznačným mazákem filmu je ten pes. Ten neměl v tý svý psí makovici nic jinýho, než sex a tím u mě těžce bodoval. Jak vojel ten banánovník, to byl doslova "šukací majstrštyk". Mám za to, že nějaká psí holka si s tímhle psím frajerem vskutku pošmákne. Za zmínku ještě stojí, že jsem se zamiloval do další herečky. / Kolikatý už :) / Tentokrát jsem svou přizní poctil Kirsten Dunst, měla v sobě takovou tu jiskru, která u mě rozpaluje nejdůležitější klučíčí orgán........ano, správně holky, je to mozek :))) ()

Pítrs85

Další americký film pro teenagery inspirovaný Shakespearovou klasikou, ovšem tentokrát se, narozdíl od Othella anebo Romea a Julie, jedná o uvolněnou komedii s herci, ze kterých se vesměs stanou za pár let minimálně zajímavé persony. Něco na způsob 10 důvodů, proč tě nenávidím, jen víc ujetý a méně romantický. A ten čokl tam fakt nemá chybu :) ()

golfista

Pokud bych usuzoval o inteligenci americké mládeže podle vtípků, které tvůrci pravidelně vkládají do komedií určených pro tuto věkovou skupinu, tak bych si úspory do dolaru asi neuložil :) Když si ale zvýšíte toleranci u fekálních a kopulačních fórků na maximum, pak je tohle docela příjemná a zábavná oddychovka s variací na Shakespeara. ()

DJ Obelix

Ano, tento film rozhodne diru do sveta neudela, ale je to nadprumerna romanticka teenage komedie. To, co ji zveda o hvezdicku navic je predevsim puvabna Kirsten Dunst (priznavam, mam pro ni slabost ;-), celkem prijemny vykon podava i Ben Foster a Martin Short jako excentricky reziser je proste k sezrani :-). je tu navic moc pekne udelane cele muzikalove cislo. P.S.: Videl jsem dve verze dabingu - HBO a CT - a musim prohlasit, ze na CT se mi to uz tolik nelibilo. Chybelo mi tam napr.: "Dej tu ruku dolu "Stivinku"!". Suma sumarum velmi prijemna komedie s dobrym obsazenim, na kterou se rad jeste nekdy podivam... ()

gilmore_girl

Hlavni predstavitel mi byl straslive nesympaticky, takze jsem s nim nemohla ani trosicku soucitit. A vubec jsem neverila tomu, ze by o nej mely zajem ty nejhezci holky. Chapu, ze to nemel byt buhvijaky fesak, ale urcite by se nasel nekdo lepsi, nekdo, kdo ma alespon charisma a umi hrat. Jeho rodice byli ovsem skveli! Shane West taky zaujal, i kdyz hral netradicne zaporaka. Martin Short sice predvedl jen zlomek sveho nekdejsiho umeni, ale rada jsem ho videla. Fekalni a zvraceci excesy mi zabavu trosku kazily, ani pes me nebavil, ale celkove to byla slusna podivana. ()

• Kirsten Dunst vzala roli v téhle komedii, protože nabízela příležitost ve zpěvu. Píseň Dream of Me se stala vrcholem finále. (NinadeL)