Zpátky do ringu (2013)

Od tohoto filmu, jsem opravdu moc neočekával. Většina filmů, kde se herci snaží vrátit ke svým starým úspěšným filmům, nebyla moc dobrá. Tento film je výjimkou, kdy si oba herci dělají navíc legraci z jejich dřívějších filmů (Rocky, Zuřící býk). I přes počáteční rivalitu to vše nakonec skončí jinak.

Šestý smysl (1999)

V roce 1999 vyšlo mnoho dobrých filmů a tento bych zařadil minimálně mezi prvních pět možná i výše. Fanoušci akčních filmů, kteří chtějí aby se ve filmu pořád něco dělo, si film asi moc neužijí. Navíc pokud má někdo Bruce Willise spojeného s akčními filmy, tady je ukázka, že dokáže zahrát každou roli a je to herec na špičkové úrovni.

Rivalové (2013)

Myslím, že dobré přiblížení světa F1 pro lidi co se o F1 zajímají i pro lidi co se o něj nezajímají. Pohled i do osobního života obou závodníků, které jsou naprosto rozdílné. Ve filmu je ukázáno, že mezi závodníky nepanovala jen rivalita, ale i přátelství.

Grandhotel Budapešť (2014)

Geniální Ralph Fiennes jako majitel hotelu. Film je plný vtipných scén a hlášek. Na film se dá koukat i víckrát a neomrzí vás. Byl jsem připoutaný k obrazovce od začátku do konce. Dát něco jiného než pět hvězd by byl hřích. Bohužel jsem, ale poprvé film viděl s českým dabingem a to byla hrůza, ale to už samozřejmě není chyba tvůrců filmu. Bohužel český dabing se čím dál tím více zhoršuje.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Co dodat, no u tohoto seriálu se vždy pobavím a dnes je to jediná kreslená věc v televizi, na kterou se dívám.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Kromě toho, že v seriálu je spoustu reálných historických fakt, je zde mnoho fiktivních postav a příběhy jsou po dějové stránce také velmi vysoko. Kdybych měl hodnotit efekty ohodnotil bych je jako velmi dobré.

Sherlock (2010) (seriál)

Myslím, že přenést klasického Sherlocka Holmese do 21.století, je dobrý nápad, který se očividně vyplácí. Benedict Cumberbatch i Martin Freeman jsou pro své role jako stvoření. Při seriálu se pobavíte, ale budete i napnutí jak to celé skončí.

Sedmý syn (2014)

Já nevím film mi nepřišel zas tak špatný. Celý film byl dobrý, ale ten konec, konec byl až moc jednoduchý podle toho jak Malkinovou od začátku popisovali, jako strašnou královnu čarodějnic, která je neporazitelná. Stačil jeden nůž a bylo po všem, navíc její poslední slova „Já vás budu strašit“ nevyzněla jako z Fantasy filmu, ale jako z pohádky ze Štědrého dne, ale jinak byl film dobrý.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Abych pravdu řekl nejlepší seriál co jsem kdy viděl. Jestli vás nebavila první série, tak se podívejte na druhou a jestli vás nebavila ani ta, tak už nevím. Dějová linka podle knihy je naprosto dokonalá, herecké výkony méně známých herců jsou skvělé. 100%

Gladiátor (2000)

Naprosto geniální film. Russel Crowe v jedné z jeho nejlepších rolí. Postavu jménem Commodus jsem nesnášel stejně jako ranní vstávání. Emoční konec vypadal tak jak vypadat má. Díky zvukovým efektům vám možná naskočí i husí kůže, jednoznačně pět hvězd.