• Fantasy

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Co k tomu dodat? Parta geeků, kteří mají ojedinělé osobnosti a spřátelí se s naprosto normální holkou, která zapadne do každé party, jen snad ne do této, a na škole vynikala snad jenom svoji průměrnou inteligencí. Spojit tuhle partu byl skvělý nápad, a Sheldon? To už je úplně jiná liga.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Super... krátký, jednoduchý, ale přesto pravdivý popis tohoto seriálu. Nutno ovšem podotknout zklamání, které přináší poslední série, kdy si opravdu musíte dát "bagetu", abyste se pořádně zasmáli. Ale i tak musím ohodnotit pěti hvězdičkami.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Pokud máte rádi parodie(a to opravdu na všechno co vás napadne), tak je tohle seriál pro vás. Skvěle natočený seriál o partě lidí, kteří mají perfektní humor a nejstupidnějším děkanovi, co jste kdy mohli vidět. Ovšem musím uznat, že poslední dobou kvalita klesá, ale stále je na co se dívat.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Ze začátku přišla českému národu tato soutěž sympatická a zábavná, ovšem ti, co si tento omyl neuvědomili již dříve, uvědomí si ho teď. Tento díl ve mně nevzbuzoval vůbec žádný dojem a rozhodně mě nepobavil. Z amerických soutěží jsem se zvykl na čtyři zábavné porotce, teď zde máme Ondřeje Soukupa, podle kterého je muzika jen a jen o sexu, dále máme sice pěknou, ale musíme uznat, že někdy celkem trapnou Ewu Farnou a Pala Haberu, který bohužel nepůsobí takovým razantním stylem, jakým působil v předešlých ročnících a celkově se porota nemá vůbec čím vzájemně doplnit. Zdá se, že soutěže tohoto typu už začínají být pasé(alespoň v ČR), a když vezmeme v potaz tento pořad, můžeme za to být jen rádi.

Partička (2011) (pořad)

Příjemné, zábavné... Některé díly jsou samozřejmě slabší a nudnější, ale když se to povede, tak je to zábava. Parta skvělá, každý má svůj ojedinělý humor a vzájemně se dobře doplňují. Jediný, kdo mi tam vadí je Marián Čurko, který na mě působí nesympaticky. Ovšem taková maličkost nemůže zkazit celkový a příjemný dojem z pořadu.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Po dlouhé době nějaký český pořad, který opravdu dokáže rozesmát. Dobrý nápad, ale nejvíce asi osloví ty někdy až nesmyslné úkoly co jim dává sympatická moderátorská dvojice. Jen tak dál.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů. Stále vás nutí se na něj dívat. Skvělé celkové zpracování, skvělí herci a ani špetka klišé. Takhle má vypadat seriál! V poslední době lze v mnoha seriálech očekávat, co se stane, ale to se tady zkrátka nemůže stát a věřím, že nikdy nestane... Winter is Coming... Again...

Bláznivá svatba (2001) odpad!

Pochybuju, že se někdo diví, že tento film má takové hodnocení. Absolutně nezajímavé a bez příběhu... Nic víc k tomu nelze napsat.

Profesor v ringu (2012)

Klasická Jamesova komedie. Příběh sice není nějak superoriginální, ale pokud se chcete zasmát s přáteli, tak je to skvělá volba. Začátek sice pochmurný a trošku nudný, ale postupně se to stále zlepšuje a do filmu se dostává stále více světla. Příjemný oddechový film.