• Krátkometrážní

Velká šestka (2014)

Velká šestka mě zasáhla jak po zábavné tak i po citové stránce. Moc pěkný animáč :-) ..(100%)

Dexter (2006) (seriál)

Dexter Morgan. Vynikající seriál televize Showtime..a když říkám vynikající tak opravdu vynikající!! Přes den je to sympatický chlapík, který pracuje v Miamské policií jako člen forenzního týmu. Ale v noci se probouzí jeho temná stránka ale ne ledajaká..je to sériový vrah, který nemá žadné výčitky svědomí a má svůj určitý kodex. No to byla ale podívaná. Michael C. Hall to podal neskutečně dobře (!). Každá série byla hodně napínavá..A úvodní znělka patří mezi mé nejoblíbenější seriálové skladby. Zkrátka tento kriminální seriál je nejlepší co jsem kdy mohl vidět :-) Thank You, DEXTER! ..(100%)

Kde je Albert? (2012)

Čekal jsem něco víc, škoda. Místama trapné až ubohé..semtam jsem se pousmál. Knoxville ale potěšil. +1* za Victorii Justice :P ..(35%)

96 hodin: Odplata (2012)

Oproti prvnímu dílu docela úpadek. To, že se půl hodiny divák nudí, klidně pominu..v jiných filmech to bývá i déle, ale to, že ho nechají útočníci hezky v klidu telefonovat, to mi hlava nebere :-D Ty rychlostřihy u bojových scén byly hrozné..je to škoda. Jinak akce byla slušná. Obávám se ale u třetího dílu, že to bude nic moc..uvidíme. ..(55%)

Birdman (2014)

Byla to svým způsobem celkém blbost.. nebýt vynikajicí kamery, pana Keatona a doprovázejících bubnů (!) tak by tenhle oceňovaný kousek byl o ničem. Ale mělo to své určité kouzlo :-) ..(80%)

Collateral (2004)

Dost parádní film, který má pěkný průběh. Tom Cruise se šedivými vlasy mi ani vůbec nevadil, jeho role byla skvělá!..a díky za Foxxe! Kdyby do role taxikáře dali Sandlera, tak nevím nevím..Kamera a hudba parádní (obzvlášt ke konci :-) Na filmu oceňuju to, že byl natočen v noci. Takhle mi připadal tajemnější, vzrušující..prostě úžasný. Takže..pokud se náhodou po 22.hodině budete nudit, pusťte si Collateral a pokocháte se! :-) PS: Shlédnuto v originále (obsazení v dabingu je otřesný). ..(100%)

Fargo (2014) (seriál)

Úžasné..Chladnokrevný Billy Bob mi naháněl hrůzu od samého začátku. Parádní výkon. Totéž platí i pro Freemana. To, zda film byl lepší než desetihodinový seriál, nebo naopak..nemůžu usoudit. Podle mě to bylo na stejném míře. Určitě skvělý nápad natočit seriál plné krimi se špetkou černého humoru..to jsou prostě Coeni :-) ..(80%)

Griffinovi (1999) (seriál)

Fantastický seriál, který mě vždy pobaví. Vtípky a narážky co si tam dovolí, to je neskutečné :-D ale taky strašně nakažlivě vtipné. Peter: „Hej, Briane, napadlo mě, že bychom mohli společně strávit odpoledne.” Brian: „Vážně? To by bylo super.” Peter: „Skvěle, mám totiž novou zbraň... Tak jsem myslel, že bychom mohli jít hluboko do lesa. Kam nikoho nenapadne chodit. A prostě si zastřílet.” ..(95%)

Trainspotting (1996)

Trainspotting mi otevřel oči! Ze začátku jsem měl k tomu filmu určité výhrady..ale později sem si řekl, že tak skvěle natočený film o drogách jsem snad ani neviděl. Ewan McGregor mě hodně přesvědčil a zahrál to na výbornou. Hudba byla super..obzvlášť na konci Underworld - Born Slippy! :-) Klasika jak byk. Tento film je bezesporu jedním z nejkultovnějších britských filmů všech dob. Co k tomu ještě napsat..možná že..Neberte drogy! ..(1OO%)

Černá labuť (2010)

Pro mě naprosto fascinující. Krásný až mysteriózní film s psychologickým nádechem. Natalie Portman excelentní, skvělá hudba a kamera. ..(100%)