Medvěd na koksu (2023)

Když čekáte největší sr**ku a nakonec se smějete absurdně výbornýmu hororokomediálnímu nářezu... za mě supr, když se chcete smát absolutně skvěle vymazlené kravině ....

Nezvěstná (2023)

super film, ale ta holka mě prostě děsně iritovala... nos  přes celý display, to prostě nechcete sledovat dvě hodiny..

Bez východiska (2022)

Při sledování tohoto filmu jsem měla pocit, jakoby mě někdo fackoval 95 minut. Už nikdy více. Za tu kameru a za to čupr lážo plážo počasí dvě hvězdy <3

Čuník (2022)

Herecké výkony byly přesvědčivé, což jsem nečekala vzhledem k recenzím a hodnocení... Každopádně mně film utekl rychle, protože to odsejpalo. Mrzel mě sice konec, jelikož jsem doufala, že to dopadne jinak, ale za mě konečně příjemný thriller, který má co nabídnout a né ta typická klišé, jež můžete vidět v TV..

Hokus pokus 2 (2022)

Vím, že jsem kdysi jedničku viděla, ale je to tak dávno, že nemůžu srovnávat. Každopádně, místo Jessiky tam mohli rovnou loupnout transfestitu a možná by to mělo dokonce i větší grády. Za mě jedna hvězda za tanec....

Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Absolutně zbytečný film, kde se jeho tvůrci snaží vyždímat ze zašlé slávy co to dá.. Výsledkem je nucená pohádka o ničem, bez vtipu, a strašně nudným průběhem. Za přeměnu příšer na lidi, dávám jednu hvězdu, hvězdu navíc.

Mandrake (2022)

to bylo divný ... to bylo tak divný, až jsem to musela dokoukat až do konce .. :O

Maturitní ročník (2022)

Rebel Wilson jsem měla fakt děsně ráda a když začala hubnout tak jsem jí děsně fandila a když jsem zjistila jak děsně zhubla děsně jsem jí tleskala, než jsem viděla tenhle film a děsně mě zklamalo, že jsem jí tak nějak nedokázala už tak herecky přijmout jako dřív, bylo to takové děsné.

Men (2022)

Sice nedotáhnutý , což zamrzí, každopádně za mě hvězda nahoru díky skvělým efektům a maskám a hercům. Díky komentářům jsem čekala absolutně příšerný nic a díky tomu jsem dostala plnou náruč uspokojení... :)

Nocebo (2022)

Chci být Umu !!!!!! za mě perfektní film, plný napětí a očekávání - až z toho mrazí!