Bony a klid (1987)

Ve své době bomba,kultovní asi pro všechny kdo Tuzex pamatují. Vtipné hlášky.Skamene na hromadě sněhu ....

Lucie, postrach ulice (1983)

Formeláci,Lucie bláznivé přihody ,které spolu zažívají.Pro mně klasika,doufám že se líbí i dnešním dětem.

Pravdivé lži (1994)

Akční ,špionážní komedie.Arnold a Jamie dobrá kombinace

13. komnata - 13. komnata Martina Zacha (2010) (epizoda)

Martin má můj velký obdiv, vzhledem k postižení k tomu, že se jedná o krční páteř dokázal během roku zázrak.Vrací se postupně ke sportu,ruce ovládá natolik,že je schopný psát. Ač je dodnes na vozíku optimismus neztrácí. Paity jak říká nebyl to nepromyšlený skok byla to neštastná náhoda. Pro mně zůstanou hazardéry ti co se vrhají opravdu po hlavě do neznáma a že jse jich poměrně dost na traumatologii zažila

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

velmi poutavě zpracované příbehy průkopníků vědních oborů,bez kterých by mnohé zločiny zůstaly nepotrestány.Herecké obsazení režie vše na výbornou

Sever a Jih - 2. kniha (1986) (série)

Pro mně stejná úroven jako první serie..sandinista má pravdu já trojku ze zvědavosti shlédla

Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Poučení o historii,romantika,problematika otroctví.Tento seriál mohu anavíc dobré herecké obsazení

Bláznivá střela (1988)

Skvostná parodie od začátku do konceje čím se bavit.A jako bonus bezpečný sex :-)))))