Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Některé odpovědi no člověku zůstává rozum stát :-)))))

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Sleduju občas..něco fakt dojemné nad něčím mi zůstává rozum stát.Jeale pravda a ocenuji námahu štábu v pátrání po lidech,by možná měli jít na vedlejšák k policii. Faidra věřím,že pro tvou mámu to musí být víc než zajímavé:-))

Komisař Rex (1994) (seriál)

Ač je mi zcela jasné,že tohle by žádný pes nedokázal a že jim to pálí občas až přespříliš,beru jako oddechovku.Jo a housku se salámem zbaští i naše psice,ovšem v seriálu mám pocit,že nbaští nic jiného.Jedna* je speciálně Terese Ann Miller výcvkářce psa.

Manželské etudy (1987) (seriál)

Užasná sonda do života mladých manželství...a na svou dobu něco nevídaného

Alf (1986) (seriál)

Tenhle mimozemštánek a jeho pozemská rodinka vždy rozesmějí.Čičinky třeste se

Bráškové (2003) (seriál)

ač určené pro děti miluju tedy hlavně ty vlky.Měla jsem útulkačku,vypadala jak malý vlček.

Bez dechu (2011)

Spíš 3 a půl*.Viděla jsem tento film zcela náhodně v telaevizi a vůbec jsem nevěděla o co půjde.Napřed mi to připadlo jako,že to bude nějaké drama se střední,ale obrat tedy dost nečekaný.Odlepit jsem se nemohla A jen na okraj ten chlap co je honí ve vlaku mi připomíná Kalouska

Piti Piti Pa (1970)

Bláznivá komedie spoměrně jednoduchou zápletkou,ale snaha Evanse uhlídat za každou cenu čest svých svěřenkyn a přehládnout při tom dítě vždycky pobaví. No a pochopitelně jako vždy skvělý dabing