Wilsonov (2015) odpad!

Já si prostě nemohu pomoci ale všechny ty dlouhotrvající klientské klaky v českém filmu jsou už jako vývar z Vorlíčkových,Lipského nebo Formanových kecek z jejich mládí vymaštěno soudobou českou scénaristickou školou JAKOBYnů.Několik fotogenických nehereček to nikdy nezachrání.

Na mol (2012)

Alkoholismus do omalovánek,vystřihovánek a slabikářů. Asi jako,kdyby byl Váleček závislý na sexu-a léčil se.

Kupec benátský (2004)

Když jsem viděl Pacina ve filmu o inscenování Richarda III,zvědavost na Kupce se zvýšila. A nezklamal.Trochu pojaté kostýmově,ale nevadí.

Mapa lidského srdce (1992) odpad!

K tomuto filmu se dá pouze přidat slovo-škvár.Je to daleko spuchřelejší než pitominy,které se alespoň netváří.

Instinkt (1999)

Neskutečná agitka a děsivápitomina v jednom.Jeden za řemeslnost a slabost pro Hopkinse.

Přijdu hned (1942)

Dojemný,hluboce lidský v kontextu doby nádherný film. Samozřejmě i v kontextu s tragedií herečky Letenské.

Bezva chlap (2010)

Chandra lidí s hodně ukrytými city tragikomické opravdovosti.Dá se o takovém filmu říci,že se člověku ,přesto,že výtečný líbí? Jinak to působilo jako odvykačka rybích prstů a karbenátků.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Vždy mi dělá dobře ,když zlo dostává na zadek i v přehnané podobě.Dokonalý akční film daleko od stupidity.