Chceš mě, chci tě (2009)

hezký filmeček ale pouze hezký. Ničím nevyčnívá z řady romantických komedií. Snad jen sympatickou dvojicí hl. herců

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Místy nudné a prázdné. Místy docela nápadité. Místy Avatar. Nebylo to dobrý ani špatný, Princezna velmi prekvapila až sem jí věřil že si fakt toho zlouna nech vzít. Věřím že knižní předloha může být výtečná ale tohle je pouze lehký nadprůměr. Hudba bohužel nevýrazná. Prostě film kterej druhý den ani nevíte že ste viděli. 55%

Kajínek (2010)

Jdu do kina a říkám si ajaj zas další českej film u kterýho usnu. A já si tak tam sedím a nemůžu usnout. Vypadáto, že přece jen češi dokážou natočit poutavý příběh ze života s akčními prvky. ode mě jednoznačně 70%.

Kick-Ass (2010)

Tohle byla ta největší bomba co sem za poslední rok viděl. Už jen pointa: Hrdinové co nejsou hrdinové. Tak si to shrňme: Dobrej nápad, Cage se konečně vytáhl, hromada zbraní, hezká holka nehrdiny, vtipy, komiksy. Co víc si přát??? Jen jedno druhý díl.

Kmotr (1972)

Kdyby tu bylo 6 hvězdiček dám jich 6 tato filmová série je to nejlepší knižní zpracovaní které kdy spatřilo světlo světa. Každý herecký výkon je vrcholný ale Marlon Brando prostě vyčnívá. Chytlavý film a chytlavá předloha. Doporučuju

Kniha přežití (2010)

Na Denzela je ten film nudný. Kamera a triky jsou fajn a prostředí vypadá suprově jako z Falloutu, ale málo akce. Dialogy fajn ale chtělo to líp pojmout vyprávění příběhu. 40%

Kronika mutantů (2008)

Na něco podobného jsem čekal již dlouho. Už na základce jsme hráli karetní hru Doomtrooper. Z které to vlastně vychází. Takže Bauhaus a Capitol nejsou pro mne žádnou novinkou. Pak čtu kdo tam hraje a říkám si to by mohlo bejt dosti povedené a jak film ubýhá tak to do cca 55% je docela perfektní, pěkná stylizace, charismatické postavy a pak se to nějak podělá. Z takovéto předlohy se dá vytřískat mnohem víc jak béčkovej film. Jen velká škoda že se to nepodařilo. Svět Doomtrooper se mohl vrátit.

Kuky se vrací (2010)

Film mě na české poměry překvapil vizuálním zpracováním, které bylo velmi originální. Děj pěkně utíkal a nenudil.Ale prostě sem byl uplně nabuzenej po traileru a pak mě to tak nějak zklamalo. Ach jo tak proto jen hodnocení 68%

Legie (2010)

Sakra z toho by šel udělat sakra dobrej film jen přidat víc andělů dát tam i boha a víc dialogů a byl by z toho docela dobrej A titul.

Lovci stínů (2007)

Film, který překvapí jak kvalitou obsazení tak kvalitou natočení. Děj není zbytečně natahovanej vše je tam kde je. A navíc Liška je sviňa. 80%