Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 9 bodů
Wardan
Tomáš Uzel
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Filmový (skoro)fanatik
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Dr. House
(2004)
Přátelé
(1994)
Jistě, pane ministře
(1980)
Červený trpaslík
(1988)
Teorie velkého třesku
(2007)
Spiderman
(1994)
Stranger Things
(2016)
Dračí princ
(2018)
Critical Role
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(11)
Douglas
KennyKoctar
JiriLan
Phill67
Verzeus
Volpe
Atrekan
Ibis
Krysa1769
mirando
Wolrin
wardanfilm.blogspot.com
Časové pásmo bylo změněno