Kdo přežije - Cambodia – Second Chance (2015) (série)

Obsahuje spoilery!! Velmi zvláštní série. Částečně mě vůbec nebavila a občas zvraty jaké dosud v žádné sérii. Mí oblíbenci odešli z velké části velmi brzy, nakonec už nebylo komu výhru přát. Oblíbenci: Kelley Wentowth (výhru jsem ji přála až u konce, kdy přežívala a snažila se udržet, škoda! silná hráčka!) , Kelly Wigles. (přála jsem ji výhru a nápravu série Borneo, kdy prohrála o jeden hlas), Ciera (taktika 5*) Top momenty: vyhození Savage, odchod Terryho, Kelley a její skryté imunity

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Skvělá série, plná zvratů. Dlouho jsem neměla žádného favorita, názory jsem měnila. S vítězem jsem spokojená ačkoliv byl předvídatelný od prvního dílu. Oblíbenci: Mike, Carolyn, Sierra, Jenn

Daddy Cool (2017)

Není to Co jsme komu udělali ani Drž hubu, ale dalo se to :) slabší 4*. Konec byl trošku weird. Jinak supr, scénky s dětma perfektní.

Láska na druhý pohled (2019)

Předčilo očekávání! S koncem nespokojenost za to kriticky hvězda dole. Perfektní herecké obsazení, krásná hudba. Zápletka promyšlená.

V hlavě (2015)

4* nadprůměrná pohádka. Do Raubíře Ralfa to má daleko, ale stálo to za to.

Zoufalé manželky - Pilot (2004) (epizoda)

Perfektní rozjezd, střela do hlavy. U mě vyvedení z omylu, že jde o romantiku, kde holky drbou u kávičky.