Hvězdy nám nepřály (2014)

Po třetím shlédnutí 30. 7. 2015 upravuji na konečných 5* .. Stále jsem se nemohla rozhodnout zda je lepší aby byl film takhle natažený nebo ne. Finální názor je, že je to dobré kvůli vžití do charakterů postav a celkově příběhu. Našlo se pár vtípků i velmi smutných nebo dojímavých momentů.

Nymfomanka, část II. (2013)

Podle mě lepší, svižnější než první část. Také ale mnohem drsnější. Zakončení bylo šíleně předvídatelné, škoda, že to nebylo dotaženo lépe.

Nymfomanka, část I. (2013)

Velmi dokonale zpracované drama se skvělým vyprávěním. Herecké výkony byly neuvěřitelně dobré. Zakončení dementní, za to hvězda dolů. Jinak ale perfektních celých 117 minut. V podstatě ani jedna scénka nebyla nudná, vše mělo v sobě něco zajímavého. Uma Thurman si vybrala opět zajímavou roli pošahané manželky, ale musím nechat, že to zahrála bezvadně.:D) Ze začátku mi vadilo přirovnávání k rybaření, ale v průběhu filmu už jsem si zvykla a ohledně Bacha a E. Poea to bylo velmi dobře promyšleno. Dokonce jsem se i něco dozvěděla. :D) .. 4* pokračuji na druhý díl :))

Bloodsample (2004)

Záběry s televizí byly úžasné! :)) ... Výjimečně něco "pomalejšího"

Freude (2009)

Lepší než Metropolen, ale stále na nic. O hvězdu více za pár zajímavých záběrů. Každopádně z "filmu" opět vůbec nic nemám, za dvě hodiny nebudu ani vědět, že jsem ho viděla. PS: ještě, že se mi film každé 3 sekundy sekal, jinak bych to asi tentokrát nedala.

Metropolen des Leichtsinns (2003) odpad!

Zvuk jsem preventivně ihned zeslabila. Absolutně nechápu za co může někdo dát 5*. Přišlo mi to jak sestříhaný videoklip všech blbostí co se našly na internetu. Absolutní ztráta času, která mi vůbec nic nedala. I když co bych měla čekat, že? :))

Království lesních strážců (2013)

Opravdu jsem nevěděla jak tuhle pohádku hodnotit, ale vzhledem k tomu že od poloviny jsem už ani nebyla schopna koukat v kuse jak mě to nudilo, tak dávám 3* ale mega slabé. Podle mě je to dost podprůměrná pohádka, která jediným čím se může pyšnit je skvělá hudba, nádherná animace a to je prakticky všechno..Děj je ohrátý a pár scének mi přišlo inspirovaných z jiných filmů. Například zmenšení Mary mi přišlo jako Mravenčí polepšovna, nebo malí pidimužíčci jako Horton ... Také to bylo až příliš dlouhé a v podstatě se tam celý film vůbec nic nedělo...Jsem z toho dost zklamaná..

Kick-Ass 2 (2013)

Podle mě ještě snad o kapánek lepší než první díl. Rozhodně co se týče brutálních scének a efektů. Parta hrdinů byla také dokonalá. Novější vydání Ch. G. Moretz mě pobavilo, ale rozhodně to byl pokrok k lepšímu ;) ..Ani záporní hrdinové nebyli špatní. Opět úžasná hudba.

Kick-Ass (2010)

Moc jsem se do tohoto filmu nehrnula, ale nakonec to nebylo vůbec špatné. Ba naopak. Jsem velmi mile překvapena, i když zato rozhodně nemůže hlavní hrdina (ten byl opravdu chcípáček) ale výborná Ch. G. Moretz! Pár bezva fórků se zde taky našlo a rozhodně vynikající vyprávění v pozadí filmu. Kombinování hudby u "brutálních" scének mi taktéž vyhovovalo. 4* zajímavé a zase trošku jiné než ostatní filmy tohoto žánru.