Nezvratný osud (2000)

Jeden z mála hororů který jsem kdy dokoukala,a ne jednou :) .. Perfektní - všechny díly.Skvělé!! .. Děj byl výborný, přesvědčivé herecké výkony, efekty bombastické. 5* - perfect. 1 místo v žebříčku best hororů (vztahuje se ke všem dílům!!)

Jezero smrti (2008)

Dlouho mi trvalo, než jsem se konečně rozhoupala a mrkla na tento "horor". Začalo to cca 30minutovou romantikou (zato hvězda dolů, kdyby byl rozjezd dříve a romantika se tam nepletla,bylo by to nadmíru skvělé), po 30 minutách obrátka na drama, horor a thriller z celkem aktuálního tématu, napínavé neustále, hodněě debilní konec (typický na domyšlení i když tam asi není moc co domýšlet :D) .. Jsem unešena, jelikož nemám ráda horory tak tohle je opravdu nadprůměrné a zapůsobilo to i na mě.

Mother's Day (2010)

Perfektní thriller.Strašidelné málo,psychické hodně - perfektní !! .. Herci skvělí,hlavně "matka"

Shrek (2001)

O něco slabší než druhý díl (překvapivě) , ale kdo by neměl rád Shreka a Oslíka :))..Krásná animovaná pohádka..Troufám si říct, jedna z nejlepších :))

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Když jsem si film koupila kvůli J. Deppovi, tak jsem si představovala něco jiného,ale i tak mě film bavil , dívám se na něj ráda znovu a je jeden z nejlepších muzikálů. 5*

Špičák (2009)

Řecký film? Přesně tuhle otázku jsem si tehdy před shlédnutím pokládala..Jelikož jsem nejspíš nic jiného řeckého záživného neviděla,tak jsem ani od tohoto filmu nic neočekávala..Překvapilo mě to jako vždy .. Nejen ten nápad, ale i herecké výkony .. Musím říct,že mi z filmu bylo psychicky blbě ještě hodně dlouho po shlédnutí .. Na to tančení sester nikdy nezapomenu :)) .. Skvěle!! Jen tak dál.