Nelítostný souboj (1995)

Naprosto kultovní filmskvělý příběh,excelentní výkony hvězd a ten závěr a ta hudba do toho,ještě po skončení filmu jsem si vychutnával titulky opařený v křesle....k tomu finále,pokaždé uroním jednu slzu a to jsem chlap :) Chtělo by to znovu do kin! :) PS:,,Já ti říkal že se nevrátím,,

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Serial na ktery jde se divat i dnes...ma to spad,dej,spousta kvalitnich hercu az na par vyjimek(napr Motlova me neskutecne iritovala,ten jeji ubreceny psi pohled me vazne lezl na nervy) Inak si myslim ze Kopecky spolecne s Abrhamem tu dosahli sveho vrcholu herectvi :))

Nesmiřitelní (1992)

Asik me vetsina tu ukamenuje,ale bohuzel,vetsina filmu se skoro nic nedeje,dialogy a dialogy,coz je pro me kamen urazu ve filmech,od westernu jsem cekal daleko vic,uvazoval jsem o dvou hvezdach ale aspon ta posledni prestrelka,pocasi a trio hlavnich postav me donutilo dohodit tu treti,ale jinak zadna slava :/

Neúplatní (1987)

Vyborny film u ktereho i ta slza ukapla a to jsem chlap :) Costner,De Niro,Garcia tu predvadi herecke galapredstaveni,ale nezapominam ani na Conneryho nebo i vecneho zaporaka Draga :) Scena na schodech je jiz klasikou :)

Noc husí kůže (1986)

Pro tento film mám slabost,výborný Tom Atkins,dobrá muzika,děj a akce :)

Občanský průkaz (2010)

Film se mi líbil,příjemná komedie z období 70 let,tak to nějak asik chodilo i když si myslím že nějaké momenty jsou lehce přitažené za vlasy,ale i tak je to dost solidní snímek,já se dvě hodiny skvěle bavil a určitě po dlouhé době komedie,která z těch nových komedií mě vážně zabavila a já na ní vydržel koukat :)))

Odplata (1999)

Skoro 20 let a ten film ma porad koule :) Jak se postupne vyporada se vsemi co maj co do cineni s jeho prachama,to bylo skvele provedene :) Melovi takove role jdou.. Mistama mi to pripomelo gamesku Max Payne 8)

Oni (2008)

Jako atmosféru to mělo dobrou,párkrát jsem se leknul ale film neskutečně srážela tupost a logické myšlení obou postav....

Operace Slon (1995)

Zabavilo me to behem te hodinky a pul,takovy nenarocny oddychovy film,nic extra necekejte,ale taky to neni zadny film u ktereho by jste se vylozene nudili... :)

Orka zabiják (1977)

Film ktery v detstvi jsem s mamkou videl nespocetkrat,pustim si ho i dnes,po 20-25letech,kdyz se chci vratit do detstvi a zavzpominat,bohuzel jiz bez mamky...Hudba,u ktere pokazdy se rozbrecim,dej,ktery vtahne divaka a predevsim postava Nolana,o ktere nevite,zda ji litovat ci zatratit dela z tohoto snimku klenot..