Čelisti 2 (1978)

Výrazně slabší než jednička,ale koukat se na to stále dalo a i nějaké zajímavé scény to mělo a dvakrát jsem se i dokonce leknul :)

Černý déšť (1989)

Film dobrej,akorat jsem trošku Douglasovi tu roli nevěřil :) ale tu bezmoc jsem mu nezáviděl,když v Japonsku se k nim tak chovali a navíc mu ještě ,,SPOILER,, tak blbě zabijou kolegu a on s tím nemohl nic dělat ,, KONEC SPOILERU,,místní policie svazuje ruce a nenechává ho vyšetřovat...Ale ten konec na policejní stanici,to jsem si vychutnal tak jako právě Michael :))

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Místama hrozně nepřehledné,nevěděl jsem,kdo ještě žije či ne z herců...ale i tak některé scény byly skvěle natočené díky vynikající kameře..Ve filmu me iritovala postava Sizemoreho,který si tam chodil jak největší machr nekrytej,bez zbraně a s výrazem jakoby to tam měl osvobodit sám..

Četa (1986)

Film jsem prvně viděl s originalním zněním s titulky a zaujal mě tak,že při závěrečném pochopení života Chrise Taylora odlétavajícího helikoptérou ze závěrečné vřavy,že jsem se rozbrečel a dlouho jsem nemohl na tento film zapomenout,tak jsem si ho musel koupit v originálním DVD a jsem rád že tento skvost mám doma... Jelikož jsem fanda válečných filmů a hlavně filmů z Vietnamské éry,tak tento skvost navždy zůstane u mě na prvním místě z této tématiky.Oscarový film jak se patří a co se týče hudby,tak ta má na tomto filmu velký podíl a herci předvádějí hereckou gigantickou show,hlavně Charlie Sheen,Willem Dafoe a Tom Berenger,ale můžu zmínit i Kevina Dillona,Johna C. McGinleyho a Marka Moseho. Zajímavé scény: je jich ve filmu hodně,ale nejsilnější scéna je určitě vyčištění vesnice,smrt Eliase a závěrečný přepad a jak jsem zmínil,tak závěrečný prolog Taylora...

Dálniční hlídka (2019)

Tesil jsem se hlavne na meho oblibence Costnera,ze by mohl po dlouhe dobe konecne se predvest v nejake strilecce..Bohuzel film zklamal,Costner a Woody sice film drzi,ale akce tu skoro zadna neni a finalni ,,masakr,, film u me nevytrhne..Takova dobra myslenka jen vysumi brzy do ztracena,bohuzel...

Děda je lotr (2016)

Pro nekoho mozna misty az nevhodny a nechutny humor a navic kdo ma Roberta De Nira zaskatulkovaneho jako mafiana,herce vaznych roli atd atd tak po pravu muze byt zdesen,k cemu se na stare kolena v tomto filmu odhodlal,ale me to vubec nevadi :)) bavil jsem se kralovsky,i kdyz ze zacatku jsem tomu moc sanci nedaval :)) idealni na nedelni vecer,dokonce ani Efron mi nejak tu nevadil...

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Asik jsem cekal neco vice,mozna jsem se spatne orientoval,protoze film hlavne tedy ta zajimavejsi cast je v noci,tudyz mi mozna uniklo spoustu informaci..mozna jsem chtel po svem oblibenci Markym Markovi neco vic,mozna film ma zdlouhavely uvod a cast,kde se pomalu ale jiste k ,,necemu,, chysta..Mozna..tomu filmu neco chybi.. Dlouho jsem se na film tesil a cekal,kdy ho budu moci zkouknout a vysledek je takovy,ze stacilo jedno vzhlednuti a vim,ze ve me temer nic nezanechal a vracet se k nemu nebudu..PS: To modleni na konci,to jsem se musel bohuzel zasmat a cekal jsem kdy Marky vstane a zacne zpivat ,,I want see more happy people,,..... Ostatne uzivatel Wacoslav1 to uplne presne tu vystihnul ,)

Demolition Man (1993)

Nestarnouci nahlaskovana klasika :) a ,,budte v pr*eli,, :) Doufam ze mi ted nevyjede z pc nejaky blocek za poruseni moralniho statusu :D A jestli ano,tak si s nim pujdu jak Sly vytrit zadek,pac jsem mel ranni kavicku..

Den mrtvých (1985)

Je pravda,ze se vetsinu filmu nic nedeje,jen se hrstka vojaku a vedcu stale hada a to mnohe divaky muze odradit a vypnout film driv,nez vypuknou ty spravne jatka...tri hvezdy za strhujici zaver zacinajici od ,,obetovani se,, zraneneho vojaka na vytahu a pote vpoustenim zombies do podzemniho krytu a koncinaje scenou na plazi :))

Den patriotů (2016)

Za cele dve hodiny pro me tam bylo malo akci,jako chapu ze to bylo podle skutecnosti a ze nemohlo se tam hodinu strilet,ale nenaplnilo to moje ocekavani,napeti a vztah k postavam ale jsem mel rozhodne lepsi a intenzivnejsi nez u Deepwateru :) PS:prestrelku mezi poldama a grazlama co byla v Heat uz asik nikdo neprekona :)