Město nemrtvých (2013)

Ale jo,na jeden vecer je to pohodova oddychovka,Dolph s paratkem v hube si tam zombiky kope,mlati,proste v klidecku starek znamej Dolph za doprovodu zombies :))

Mise spravedlnosti 2 (1992)

Trojka je pro mě o trošku lepší(hraje tam Hues :)) ) ale i tohle je moc dobrej film...Wincott umí Top scéna:Je na čase aby jste vypadnul....Ješte jsem nedopil :D a cua cua cua cua bum bum prask :D

Mistři hazardu (2005)

Tak to byla bomba :D sice druha pulka filmu trosku pokulhavala,ale i tak je to dost solidni snimek,kde ,,prdele,, litaj skoro v kazde vete :D

Mrtvá hlídka (2002)

Hodinku jsem na to vydrzel koukat,pak jsem musel to jiz vypnout,neco tak domotaneho jsem dlouho nevidel :/ jedna hvezda za trosku napeti a tu hodinu..

Mrtví a pohřbení (1981)

No vzhlednul jsem to,je fakt ze snimek ma slusnou atmosferu,ale jinak zhruba od poloviny filmu jsem tusil jak to dopadne a konec me nijak neprekvapil,akorat skoda hlavniho hrdiny a lezi me v hlave a ted ,,SPOILER,,: Proc se snazil resit vrazdy v tom mestecku kdyz sam byl mrtvy... U me za tri hvezdy,pac na jedno nudne dopoledne se hodi :))

Naše krev je Sparta (2014) (TV film)

luxusni dokument :) ,,Ve Sparte muze hrat jen malokdo,na tu Spartu musite mit,,

Návrat oživlých mrtvol (1985)

U tohodle filmu jsem se skvěle bavil,chvilkama jsem se smál,chvilkama i trošku lekal,ale u horrorové komedie je to potřeba a tohle horrorová komedie je se vším všudy! :) Oživlé mrtvolky,banda punkáčů pařící na hřbitova,do toho skvělá muzika 80 let,naprosto geniální hlášky z tohoto snímku dělají kultovním ve svém oboru. Jednoznačně nejlepší díl z celé ságy o návratech oživlých mrtvol,ostatní díly jsou slabým odvárkem proti jedničce.Když si vzpomenu dobu 90 let a VHsky s rychlým jednohlasým dabingem a několikátou kopii nahrávky,tak je to kouzlo a nostalgie,protože tenkrát takové filmy,to se nevidělo každý den :))) Zajímavé scény: probuzení se ,,osazenstva,, na hřbitově,celkový souboj přeživších proti zombií a závěr,který prakticky smete se vším :))

Návrat živé smrti 3 (1993)

Čekal jsem sracku skrz některé recenze,ale nebylo to zas tak špatný,pohodovka před spaním :)

Nedotknutelní (2011)

Po pravdě jsem podle tady komentářů a hodnocení čekal o mnoho větší doják..Bohužel...Neříkám že by to nemělo děj a příběh který člověka vtáhne,ale jinak to vyznělo vše skoro bez špetku emocí a nějaké větší srdcervoucí scény..Chvílemi to připomínalo až TV film...Takhle nevypadá film,který je to prošpikován většinou 5 hvězdičkami...Opět hold se tu většina neskutečně přestřelila v hodnocení,ale tak není to poprvé ani naposled :))

Nekonečný příběh (1984)

K filmu jsem se dostal až včera poprvé,a bohužel jsem po půl hodině ho i vypnul..nezapůsobilo to nijak na mě,usínal jsem,nevím jestli už na pohádky jsem starej(23 let),nebo mě nesedly postavy,nebo jsem se na film měl podívat před 10 lety,zkrátka jsem zklamaný a vím,že si ho znovu nepustím,abych se dodíval..jedna hvězda za to,jaká to má pořád ve světe jméno a zvuk.