Deadpool (2016)

Jedna z nejlepších comicsovek jaká kdy vznikla !

Most špiónů (2015)

Nádherné, dojemné a do poslední minuty zábavné a napínavé, Spielberg jak má být. Stoikiy muzhik :)

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Celá sága Star Wars je srdeční záležitost, od malička navždy :) Tohle prostě nejde nemilovat, nejúžasnější vesmír jaký kdy kdo stvořil to platí pro všechny epizody.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Po dlouhý době konečně luxusní komiksovka, Batman ultra drsnej a nařachanej. Ben Affleck překvapil a role mu vážně sedla - pro mě jeden z nejlepších představitelů Batmana a možná vůbec ten nejlepší. Srovnávat tohle a Avengers : Age of Ultron je jako srovnávat luxusní prsatou, modrookou černovlásku a smradlavýho bezdomovce. A jako třešnička na dortu - Superman dostane tak po tlamě, tak ho zlomí a poníží že z toho budete mít škodolibou radost. Až se budu rozhodovat zda jít do kina na nové Avengers nebo The Justice League volba je jasná.

Inspektor Regan (2012)

Takhle přesně má vypadat akční kriminálka ! Naprostá mega pecka ! A Ray Winstone je krutej drsňák kterej všechny ty akční megahvězdy strčí do kapsy i s nadváhou a ani nemrkne.

Noční jízda (2013) odpad!

Hnus a nuda. Snad ještě horší než Birdman. Tyhle pseudointelektuální a rádoby filosofická dramata patří do trezoru a ne na plátna a obrazovky. Slovy klasika : https://www.youtube.com/watch?v=Sa9AGQHRj0s a upřímně věřím že na databázi je chyba - film totiž nemá 74 % ale 7,4% a je se to špatně zobrazuje. Na druhou stranu trpíte-li nespavostí tohle zaručeně pomůže.

Jurský svět (2015)

Tohle není ze pět hvězd ale za miliardu hvězd. Tohle bylo poprvé kdy jsem v kině brečel, poprvé kdy jsem zažil že v kině bylo hrobové ticho. Prostě geniálně nádherný návrat do dětství kdy jsem sjížděl Jurský park pořád dokola na staré ohrané VHS a snil že to jednou třeba zažiju na živo. A pak přišlo tohle třetí pokračování a já se na chvíly zase stal tím malým chlapcem který obdivuje a miluje dinosaury, hned začátek kdy se poprvé otevírají brány Jurského světa a do toho hraje klasická znělka je pro skalní fanoušky jako jsem já naprosto emotivní okamžik a něco nepopsatelného, spousta narážek a odkazů na první díl, hlavní hrdina je nehoráznej frajer jak má bejt a ani ta smečka cvičených raptorů nepůsobí směšně a má svůj smysl a navíc i rozumné vysvětlení. Já jsem více než spokojený a tohle je pro mě film roku a nepřekoná ho už NIC co přijde a autorům jsem strašně vděčný že nezkazily obrovský kus mého nejen dětství ale celkově života (tahle série se se mnou prostě potáhne už navždy) a to ani nemluvím o božích efektech a geniální akci. No prostě pokud jste fanoušek tak není nad čím váhat protože by jste si to do smrti vyčítali no a pokud fanoušek nejste tak na to taky běžte garantuju že po tomhle se z vás fanoušek stane :) 11/10