Gran Torino (2008)

Tenhle film silně zasáhl, je to opravdu dokonalost po všech směrech, okamžitě měním svoje top 10.

Tranzit (2012)

Další z filmů které jsou silně podhodnoceny zdejšími "intelektuály".

Lesní duch (2013)

Tak lesní duch splnil očekávání beze zbytku. Já jakožto milovník zvrácených a sadistických filmů sem si přišel na své a jestly se to někomu nelíbí tak ať si strčí do huby motorovku a nakopne jí.v Jo a mimochodem v tomhle filmu byla první šukatelná fetna co sem kdy viděl.

Hostitel (2013) odpad!

Panebože už ne další zrůdnosti a zvrácenosti typu twilight nebo jak se ta prasečina jmenuje. A ještě to natočí člověk který má na svědomí geniálního obchodníka se smrtí. Zastřelit a zakopat.

Re-Play (2009) (pořad)

Rozhodně lepší než hamepage a v rámci herních pořádů u nás rozhodně bezkonkurenční. Indian je proti tomu hlavně díky trapnému humoru a nesympatickým moderátorům jen velmi slabý odvar.

Cikáni jdou do voleb (2012) odpad!

Odporné a nechutné. Ať cigáni táhnou někam někam do hajzlu a tuhle sračku si vezmou sebou.

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Nicolas Winding Refn je prostě jen další patlal a tohle je jen další hovno který všichni rozmazávaj a hledaj v něm víc než v než v něm skutečně je to jest nuda.

Mama (2013)

Hvězdičku dolu za ten neskutečně debilní konec kterej totálně posraly nějakou parodií na polednici či co to mělo být. No snad alespoň Lesní duch splní očekávání.

Kdo hulí, ten umí (2001) odpad!

Jako každému normálnímu a inteligentnímu člověku který není rozumově na úrovni houpacího koníka se mi naprosto hnusí filmy kde se dealuje a fetuje a je to vlastně hrozná sranda a je to strašně cool. Všem feťákům a smažkám usekat ruce a bude klid.