Breakout (2007)

OMG?! Tak a jsem v obraze, toto se teda děje ve světe Hip hoperů, ale jakých, že. Nia mladý grázl a svérázná právnička Nicole, která mu chce ze všech sil pomoc. Vezmeme v úvahu, že se něco podobného někde děje a vynásobíme to hereckým obsazením vydělíme ústavy pro mládež a z toho vznikne Breakout. Z filmu jsem si vzala jedno. Parta je jako rodina, nemůžeš zavrhnout rodinu.

Kim Possible (2002) (seriál)

Na seriál Kim Possible jsem se dívala když jsem byla malá a dost jsem si ho oblíbila.

Next (2007)

O dvě minuty později, tak bbych to popsala rychleji. Cage se do role skoro šílence hodí, vzhledem samozdřejmě. Nedokážu pochopit jedinou věc, jak může přesně určit kam spadne kláda, když vidí jen 2 budoucí minuty.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zkritizovat blaf z každé druhé hospody umím i já, tak proč to ku* dělá Pohloreich.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

"...Tak pojďte s námi Phinieas a Ferb vás ke svým kouskům zvou. A kde je Perry?!" Seriál je takové odreagování od okoního světa. Obří robotický pes, velká horská dráha a lyžovací středisko z obyčejného pramínku vody. Toto všechno má jednu chybu, na konci není upozornění toto doma nezkoušejte. :-) No a ještě mě zajímá kdy už konečně pujdou do školy.

Rychle a zběsile 5 (2011)

!!! POZOR CELÝ KOMENTÁŘ OBSAHUJE DOST SPOILERŮ K FAST FIVE A FAST AND THE FURIOUS SIX. POZOR !!! "Musel jsem se zapojit." Fast Five je jiný než Fast & Furious, víc akce. Tažení sejfu s penězi po Riu a k tomu ve dvou Dodge Chargerech SRT8 je nezapomenutelný zážitek. Jediný co mě fascinuje víc než sejf na dálnici je Rodriguezová (Letty) na konci, té chci rozkopat ksicht ještě teď, protože její herecké výkony ohledně lásky jsou nulové doufám, že v sedmičce zdechne a na její místo se vrátí Pataky (policajtka). Ale to moc odbočuji k šetce.

Méďa (2012)

Trošku sprostší medvídek Pú. A taky trošku drsnější, živější a Wahlbergovský. Pěknej pokus o komedii.

Kvaska (2007)

Touha je zázrak, ale tady ne. Vězeň co se skrývá za jméno někoho jiného a Landa v roli úplně arogantního debila, pardon idiota (jako kdyby jím nebyl už teď.) Bravo a ještě ke všemu jméno po kvasnicích. Řekněme, že si to zaslouží ještě jeden štítek a to WTF?, protože na co se to ku*va dívám?

Kletba bratří Grimmů (2005)

Kde se vzali příšery objevily se i Grimmovi, ale když se měli vypořádat s „opravdovými“ příšerami div nevezmou nohy na ramena. Taková pohádka ne horor nedá se z ní nadchnout pro něco nové a jiné. Fscinovalo mě, že se natáčelo v Praze jenže tenkrát a dne okolí Prahy vypadá jinak.