• Thriller

Sssssss (1973)

Sssssssssslabota.  Chalan do seba nechá pichať injekcie, na ktoré má určité reakcie, ale jemu a jeho frajerke je to úplne jedno. xD som v polovičke a je mi jasné jak to skončí.  Každopádne strašne nesympatické postavy tomu tiež nepomáhajú.

Jízda na střele (2004)

Dokým nenasadol k Georgovi tak ma to bavilo. Potom už bohužiaľ slabota a očakávané. :)

The Dawn (2019)

Bohužiaľ herecké obsadenie hrozné. Ani jednému som tam nič neveril. Amatérstvo.   Téma na horror nieje zlá.  Strašenie...nič moc.  Jediné čo musím naozaj pochváliť, je krásna kamera. :)

Karen (2021)

Myslím, že hodnotiť tento film je ťažká úloha. Ani ten film človek nemôže brať nijak vážne...kedže ide o Karen...ako vnímajú celkovo tú postavu ľudia a ako je opisovaná a ukázaná...myslim, že naopak to film celkom vystihol :)  Páčilo sa mi to, bavil som sa u toho a nenudil som sa.  Len to nebrať vážne (hlavne čo sa týka toho rasizmu...je jasné, že to budú trocha preháňať) a zabaviť sa nad Karen a jej výmyslami. Myslím, že to zahrala dobre. A všetci v tej postave nájdeme niekoho podobného koho poznáme...hlavne staršie susedky aka. dedinský kamerový systém.  Som rád, že legenda Karen dostala svoj film a bolo to fajn. Za mňa 3-*

Letiště (1970)

Milujem staršie movies. Bohužiaľ tento film (az na kvalitu hercov) bol úprimne...nudný. Sklenené peklo, Poseidon, Zemetrasenie... Tieto movies majú skvelú atmosféru a sú napínavé. Tu som čakal a čakal a čakal a nič. Veľké sklamanie.

7 Seeds (2019) (seriál)

Konečne anime, ktoré není prehnané a kde sa postavy chovajú reálne. Je to veľmi emocionálny príbeh a v podstate sa dozvieme niečo o všetkých 35 postáv. Dúfam, že v tom budú pokračovať :)

Unnatural (2015)

Celé to dôležité sa odohráva v tme. Kde len vidieť bielu hlavu a počuť výkrik a nejaké lámanie kostí. Zbytočný film.

Zpráva o Europě (2013)

Posledných 40 minút som už len pretáčal. Určite som čakal oveľa viac.

Do hlubiny (2005)

Keď som videl prvý krát tento film mal som asi 14 rokov. Zamiloval som si Jessicu Albu, Ashley Scott a hlavne celý tento film. Úplne som ho hltal a videl som ho asi 5-krát. Všetkým sa to zdalo divné pretože tam nie je asi nič čo by som deťom mohlo páčiť. Aj pre mňa je to záhada. Krásne prostredie, dobré herecké zoskupenie Paul Walker (Rýchlo a Zbesilo), Jessica Alba (Fantastic 4), Ashley Scott (Kráčajúca Skala), Josh Brolin ( Grindhouse: Planéta Teror ), James Frain (True Blood). Nie je nič čo by sa mi na tom filme nepáčilo...no nerozumel som prečo rodičia vždy zaspali.. :-P

Chvění (1990)

Vtipné, dramatické, svojrázne a hlavne veľmi vzrušujúce. Tak by som nazval tento film ktorému som sa úplne poddal. K roku 1990 by som nedával veľké šance na super efekty, ale veľmi príjemne ma film prekvapil. Kevin Bacon je skvelý herec. Vždy som ho mal rád ako záporáka vo filmoch, ale keď som videl Tremors tak som si ho obľúbil ešte viac. Na postavu ktorú hral sa hodil 100 percentne a lepšie vyzerajúceho sedláka snaď zohnať ani nemohli. :-)